msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Vanguard'i V4 mikrofonid säravad 2020 Kuldgloobustel

Puhkpillide salvestus Kuldgloobuste auhinnatseremooniaks

Helirežissöör Gary Lux valis säravate puhkpillide salvestamiseks Vanguard Audio Labs V4 mikrofonid!

Põhja-Hollywood - LA salvestusguru Gary Lux (Janet Jackson, Manhattan Transfer, Ben Harper, Usher, Sting jt.) on salvestanud Kuldgloobuste auhinnatseremoonia ülekannete muusikat juba 27 aastat. Kogu Kuldgloobuste ülekande ajal kuuldud muusika on eelsalvestatud, kohapeal orkestrit pole. Sel aastal salvestati Kuldgloobuste muusikalise juhi Geoff Stradlingi (The Romanoffs, Mad Men, The Dark Knight Rises jt.) helilooming Põhja-Hollywoodis suurepärases Sphere stuudios. Seadistus ei oleks võinud olla parem: hea kõlaga suur ruum, tipptasemel LA stuudiomuusikud, vintage Neve 8078 helikonsool… ja Vanguard Audio Labs V4 FET suure membraaniga kondensaatormikrofonid.

"Showmuusikas on puhkpillid tavaliselt juhtivad instrumendid, nii et neil peab olema kindel säde," selgitab Lux, "need mängijad puhutavad ajud välja ja mikrofonid peavad kogu selle helirõhuga hakkama saama ega tohi mulle haiget teha".

Lux jätkab: “Kasutasin V4-sid saksofonidel ning tegelikult olid kõik vask- ja puupuhkpillid V4-de peal. Minu arust kõlavad need suurepäraselt. Nad on avatud saundiga ja neil on suur kohaolek”.

Vanguard V4 on suure membraaniga vahetatavate polaarsusmustritega FET kondensaatorimikrofon. See oli konstrueeritud klassikaliste FET-mikrofonide teatud omadusi silmas pidades, kasutades samas ka kaasaegset tehnoloogiat ja disaini, et tänapäevase salvestuskeskkonna nõudmistele vastata. Äärmiselt õhukesed, 3 µm lõigatud servaga kapslite membraanid on erakordselt tundlikud ja häälestatud spetsiaalse käsitsi häälestamise protsessiga. Kapsel on paigaldatud lahtise võrguga peakorvi, mis tekitab minimaalse sisemise peegelduse.

Geoff Stradling ja Gary Lux

Viimastel aastatel on Lux eelistanud samaks aplikatsiooniks tuntud saksa FET mikrofoni ja tegelikult toimusid mõned selle auväärse vanakooli mikrofoni ja Vanguard'i V4-de A/B testid 30. detsembril toimunud sessioonil. "Kuid pärast esimest salvestust teadsin, et V4-d on need õiged".

Geoff Stradling nõustus: "Nad kõlavad suurepäraselt!".

Vanguard Audio Labs V4 suure membraaniga FET kondensaatormikrofonide helinäidet Sphere suudio Kuldgloobuste salvestusest saab kuulda siit:

 

Lisainfo: https://vanguardaudiolabs.com/vanguard-v4s-2020-golden-globes/

Kuldgloobuste lisainfo: https://www.goldenglobes.com/hfpa
Sphere stuudio lisainfo: http://www.spherestudios.com/
Gary Luxi koduleht: http://www.garyluxmusic.com/

Tunned Vanguard Audio Labs V4 mikrofoni vastu huvi? Võta ühendust ;)

Vanguard Audio Labs mikrofonide müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710