msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Vanguard V44S FET stereomikrofon

Stereomikrofon. Nii, nagu seda päriselt soovime.

Vanguard Audio Labs V44S on suure membraaniga FET stereo kondensaatormikrofon. Oma ala ekspertide poolt armastusega rohkem kui 2 aasta jooksul välja töötatud stereomikrofon on disainitud mitmekülgseks, usaldusväärseks ja professionaalseks tööriistaks, mis on omadustelt sarnane ihaldusväärsete vintage stereo kondensaatormikrofonidega.

Tänu vahetatavate polaarsusmustritega kahekordsele kapslipaarile saab ainult ühe V44S mikrofoni abil X / Y, Mid-Side, Blumlein ja muid vähemlevinud stereotehnikaid kasutada. Robustse ja vastupidava 15-kraadilise sammuga astmelise pöördmehhanisimi, kõrgkvaliteedilise FET signaaliahela ja komplekti kuuluva suurepärase VLSM shock mountiga on V44S esimene ja viimane stereomikrofon, mille järele haarata.

Kapslite üliõhukesed 3 µm kullaga ülepihustatud Mylarist membraanid on erakordselt tundlikud, tagamaks salvestatava esituse nüansside ja detailide täpse tabamise.

Mõlemat käsitsi häälestatud kahekordset kapslit saab iseseisvalt kardioid-, omni- ja 8-kuju polaarsusmustrite vahel lülitada.

Vanguard Audio Labs V44S on oma hinnaklassi teistest mikrofonidest väga erinev ja paistab ka kordades kallimate mikrofonide seast kergesti välja. V44S on konstrueeritud piiratud kogustes kõrgete ning kompromissivabade standardite alusel. Mikrofonide lõplik kokkupanek ja iga mikrofoni 100% testimine toimub päikselises Lõuna-Californias.

Esteetiliselt on täppis-töödeldud messingist korpus kaetud Vanguardi signatuurvärviga Pinot Noir, mis on viimistletud sügava ja kauni läikega, aktsendiks poleeritud niklist täppisvalatud Vanguardi märk. Iga V44S kannab unikaalset seerianumbrit, mis on lasergraveeritud mikrofoni tagumise külje alumisse ossa.

V44S stereomikrofoni taga seisab rohkem kui 65-aastase kogemusega oma ala ekspertide meeskond, keda austavad ja tunnustavad auhinnatud helirežissöörid ja produtsendid.

Tunned V44S vastu huvi? Võta meiega ühendust!

Vanguard Audio Labs mikrofonide müügiinfo Eestis, Lätis ja Soomes:

sales@msonic.ee