msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Meist | msonic Baltic

msonic Baltic on spetsialiseerunud pro audio toodete maaletoomisele, levitamisele ja müügile. Esindame hoolikalt valitud ja rahvusvaheliselt tunnustatud tipptasemel kaubamärke. Teeme koostööd paljude mainekate ekspertide ja partneritega ning meil on kõigi oma kaubamärkidega väga head suhted.

Oma tegevuses oleme orienteeritud klientide rahulolule. Hindame teie vajadusi ja nõudeid kõiges – sellest lähtuvalt pakume kõige kuluefektiivsemaid ja kõrgeima tasuvuspunktiga lahendusi ja tooteid.

msonic Baltic on osa msonicu – Põhjamaades ja Balti riikides tegutseva professionaalsete helitoodete professionaalsete helitoodete distribuutori – perekonnast.

msonicul on rohkelt kogemusi pro-helitoodete müügi, nõustamise ja projektidega, pakkudes helitööstuse spetsialistidele ja klientidele nii stuudio- kui ka kontserttehnika teemalisi koolitusi ja töötubasid, mille tulemuseks on professionaalse taseme, teadlikkuse ja oskuste tõstmine kohalikul tasandil. Meie demostuudiod sisaldavad parimat ja uusimat tehnikat, mida me ka koos enda kaubamärkidega korraldatavates haridusprogrammides kasutame ja uurime.

msonic Baltic OÜ

Registrikood: 12354140
KMKR nr: EE101749299

Juriidiline aadress, kontor ja Tallinna showroom:

Põhja puiestee 27A, Kultuurikatel
10415 Tallinn, Eesti

msonic Baltic Tallinna showroomi ja demostuudiosse pääseb kõige paremini Kultuurikatla korstnapoolesest B-sissepääsusu kaudu, meie esindusruumid jäävad trepist alla ja vasakut kätt.

info@msonic.ee

https://msonic.ee/