msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Genelec'i installatsioonikõlarid

Silmapaistev ruum väärib kvaliteetset heli. Genelec pakub laia valikut tooteid, mis on spetsiaalselt disainitud sobitumaks erinevatesse interjööridesse. Need installatsioonikõlarid ei ole ainult võimsad, täpsed, kompaktsed ja stiilse disainiga, vaid neid on ka väga lihtne paigaldada!

Mõtled, kuidas parandada helikvaliteeti restoranis, konverentsisaalis või äripinnal? Tuginedes Genelec’i kirele ja 35-aastasele kogemusele helimonitooringus, toome Sinuni kaks suurepärast võimalust – Genelec 4000 ja Genelec’i arhitektuuriseeria:

  • Genelec’i installatsioonikõlar sisaldab endas ka võimendit, mistõttu puudub välise võimendi vajadus.
  • Genelec’i installatsioonikõlarid on valmistatud ümbertöödeldud alumiiniumist, mis tagab veatu, selge ja täpse heli.
  • Praktiliste ruumikontrolli filtritega saad kohandada heli vastavalt erinevatele keskkondadele ning isegi akustliselt nõudlikes ruumides.
  • Kõik Genelec’i installatsioonikõlarid on tehases ükshaaval kalibreeritud nii, et iga kõlar kõlab täpselt samamoodi.
  • Genelec’i toodete paigaldamine on ääretult lihtne tänu laiale valikule tarvikutele, mis võimaldavad kõlareid paigutada mitut eri moodi.
  • Genelec’i installatsioonikõlarite peen ja minimalistlik disain sobitub ideaalselt erinevate interjööridega.
  • Genelec’i tooted on väga hea investeering – need on usaldusväärsed, hooldusvabad ja loodud kestmaks aastakümneid.

Genelec 4000 avalikku ruumi ja äripindadele

Genelec 4000 installatsioonikõlarid on võimsad kaheribalised süsteemid, mis pakuvad ideaalseid lahendusi siseruumidele. Neid saab paigaldada kohvikutesse, restoranidesse, muuseumitesse, äripindadele, suurtesse auditooriumitesse ja akustiliselt nõudlikesse ruumidesse nagu näiteks kirikud. Neid võib täiendada ka erinevate Genelec’i subwoofer süsteemidega.

Arhitektuuriseeria seina ja lakke paigaldamiseks

Genelec’i arhitektuuriseeria on õige valik, kui soovid paigaldada kõlareid seina või lakke. Kõlareid on võimalik värvida, et need sobituks paremini ümbritsevate värvilahendustega. Installatsioonikõlarid sobivad nii suurtele äripindadele kui ka kodusesse keskkonda, lisaks on Genelec’i akiiv subwooferi lahendusel vibratsioonivaba seinakinnitus tehnoloogia.

Võta meiega ühendust!

 

sales@msonic.ee

+372 5399 1710

 

We are pleased to invite you to our brand new Genelec Premium Installation Gallery at this year’s ISE show in Amsterdam, Netherlands, February 7th - 10th. We can be found at Stand 3-A119. We will have an exciting stand focusing on our technology leadership in Audio over IP, our RAL-colour selection of 4000-series installation speakers and case examples of Genelec premium installations. #ISE2017 #genelec #thesonicreference #amsterdam #finnishdesign #audio #avinstallation #audiovisual #premium #ralcolors #integratedsystemseurope