msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Flock Audio PATCH on kohal!

Tere tulemast analoogheli suunamise tulevikku! Flock Audio tõi hiljuti turule maailma esimese digitaalselt juhitava 100% analoog routinguga patchbay süsteemi PATCH!

Traditsiooniline patchbay (eesti k. kommutatsioonipaneel) on aastakümneid olnud helirežissööride jaoks ülioluline tööriist, millega oma analoogseadmete ühendusi kontrollida ja suunata. Traditsioonilise patchbay piiratud paindlikkus ja aeganõudev patch-kaablitega ümberühendamine takistavad kohati aga loovust ja töövoogu. Kanada firma Flock Audio Inc. tutvustab innovatiivset probleemilahendust - digitaalselt juhitavat analoogheli routing-süsteemi PATCH.

Innovatiivne PATCH on tõenäoliselt maailma kõige arenenum digitaalselt juhitav 100% analoog routinguga patchbay süsteem. PATCH patchbay süsteem kombineerib PATCH APP tarkvara ja 64-punktilise (32 I/O DB25, laiendatav) PATCH riistvara, võimaldades analoogühendusi mugavalt arvutist juhtida ja kontrollida ilma, et peaks manuaalselt patch-kaableid ümber ühendama.

Intuitiivne PATCH APP tarkvara võimaldab lihtsas lohistamise vormis keerulisi analoogheli suunamisi teostada. PATCH APP tarkvara on välja töötatud võimalikult lihtsaks ja mugavaks kasutamiseks, millega peaksid hakkama saama nii amatöörid kui kogenud professionaalid.

Lisainfo: https://www.flockaudio.com/ 

Esimene partii Flock Audio PATCH patchbay süsteeme on Tallinna müügiesinduses kohapeal saadaval! 

Flock Audio Inc. toodete müügiinfo Eestis ja Baltikumis:

sales@msonic.ee