msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Avid S1 ja S4 konsoolide tutvustus

Tutvuge uute Avid S1 ja S4 konsoolidega! Avidi uued kompaktsed juhtpinnad sobivad suurepäraselt väiksematesse stuudiotesse, postproduktsiooni stuudiotesse ja erinevatesse muusikaasutustesse nii heliloomeks, helidisainiks, immersive (eesti k. ümbritseva) heli miksimiseks ja heliproduktsiooni õpetamiseks.

Avid S1 - suurepärased miksid igal pool!

Avid-i tippkonsoolide kiirus, rikkaliku visuaalse tagasiside ja tarkvara integreesimise võimalustega kontroller kompaktses formaadis. Avid S1 on voolujooneline juhtpind, mis sobib hästi igasse ruumi ja eelarvesse. S1 annab teile käed-küljes kontrolli teie lemmik heli- ja videoprogrammide üle. Tasuta Pro Tools | Control iPad-i rakenduse abil saate nautida ergonoomilisi puutetundlikke töövooge ning S6-laadseid redigeerimisvaateid ja näidikuid, mis muudavad suurtes projektides navigeerimine ja miksimise senisest kiiremaks.

Tutvu Avid S1-ga lähemalt:
avid.com/products/avid-s1


Avid S4 - maailmatasemel miksimine väiksematele stuudiotele!

 

Helimaailma standardi Pro Tools | S6 jõudlus kompaktses juhtpinnas! Avid S4 sobib suurepäraselt nii hinnataedlikele professionaalidele kui ka väiksematele postproduktsiooni- ja helistuudiotele. Suurendage oma miksimise tõhusust Avid S4 voolujoonelise ja poolmodulaarse juhtpinna abil, mis pakub intelligentset DAW-i juhtimist. Pole vahet kas loote muusikat, tegelete helidisaini või miksimisega, või õpetate heliproduktsiooni – S4 sobib ideaalselt igaks projektiks.

Tutvu Avid S4-ga lähemalt:
avid.com/products/avid-s4


Avid toodete müügiinfo Eestis ja Lätis:

sales@msonic.ee