msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Avid Pro Tools | S6

Avid Pro Tools | S6 leidlik ja modulaarne disain annab miksijale võimaluse ehitada oma nõudlusest lähtuvalt paraja suurusega juhtpind. Tipptasemel kasutajasõbralikkus ning heli-tööjaamade nutikas juhtimine teevad miksimise senisest veelgi lihtsamaks ja nauditavamaks. Avid Pro Tools | S6 on loodud kasvama koos kasutajaga. Kasutajale jääb vabadus kujundada moodulitest enda hetke vajaduste järgi meelepärane süsteem ning maksta ainult vajalike funktsioonide eest. Kui töökeskkond laieneb, on võimalik ka süsteemi nii horisontaalselt kui vertikaalselt laiendada.

Suurepärane mugavus

Avid Pro Tools | S6 töötab nagu helitöötlusprogrammi füüsiline laiendus: selle eesmärk on muuta miksimine ja programmi juhtimine intuitiivseks. Muuda projektid veelgi kiiremaks koos väga täpsete redigeerimis- ning miksimistööriistadega. Pluginate, surround-panoraami ning teiste seadete kontrollimise teeb lihtsaks suur puutetundlik ekraan. Aseta helid täpselt sinna kuhu soovid ning liiguta neid ruumis nii, nagu tundub õige. Iga miksi detail on tänu liikuvatele lainekujudele nähtav ka visuaalselt.

Nutikas juhtimine

Kombineerides S6 ja Pro Tools tarkvara saab kasutaja maksimaalse visuaalse tagasiside ning Avidile ainulaadsed funktsioonid, mis kiirendavad töövoogu igal sammul. Automeeri heliradu ja muuda pluginaid. Kontrolli kõiki parameetreid jaotades pluginad kiiresti nupumoodulite vahel laiali. Kontrolli kõiki VCA Master-is olevaid kanaleid "puistades" need laiali üle heeblite laiali. Gain reduction, liikuvad waveform-id ja palju muud on nähtavad nüüd otse displeidelt. Isegi klippide redigeerimine on nüüd võimalik otse kanalilt.

Lisaks Pro Tools-ile, töötab S6 ka teiste EUCON-toega programmidega (Logic Pro, Nuendo, Cubase, Pyramix jt). Erinevaid programme saab korraga juhtida erinevates sektsioonides.

Tutvu tootega lähemalt Avid-i kodulehel:
avid.com/products/pro-tools-s6

Avid toodete müügiinfo Eestis ja Lätis:

sales@msonic.ee