msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Avid Technology ettevõtte tutvustus – platvorm loovatele sisuloojatele

Avid Technology – platvorm loovatele sisuloojatele

30 aastat tagasi pani Avid uue aluse sisutootmise ümberkujundamisele. Avidi revolutsiooniline mittelineaarne töötlustarkvara oli esimene, mis digitaliseeris videosisu, defineerides sellega ümber kogu meediatööstuse ja olles tänaseni kuldstandard.

Tänaseks on Avid oma võimsate platvormidega ümber kujundamas kogu meedia väärtusahelat filmi, televisiooni ja muusika loomiseks, haldamiseks, säilitamiseks, levitamiseks ja rahaks tegemiseks. Avidi avatud tööriistad ja platvormid võimaldavad enam kui miljonil kasutajal ja tuhandetel meediaettevõtetel rääkida võimsaid lugusid ja luua paremaid ettevõtteid.

Tõhustatud koostöö, täiustatud automatiseerimise, otsast lõpuni integreerimise ja töövoo korraldamise abil aitab Avid täna ainulaadselt ambitsioonikatel artistidel, loomeprofessionaalidel, produktsioonimeeskondadel ja meediaettevõtetel digitaalajastu õitsengut edendada.

Globaalne kohalolek

Maailma silmapaistvaimad meediaettevõtted, meeskonnad ja loomingulised inimesed nii televisioonis, filmi-, kui ka muusikatööstuses toetuvad Avidile, et pakkuda meelelahutust, valgustada- ning kaasata publikut. Avidiga moderniseerivad meie kliendid oma töövooge, standardiseerivad oma infrastruktuuri, optimeerivad tegevusi ja suurendavad oma sisu väärtust.

Auhinnatud tehnoloogia

Avidil on tugev maine innovatsiooni pakkumisel, mis annab eeliseid kõigile meedia ja meelelahutuse osalisele. Avidi klientide nimel tehtud töö on teekonna jooksul pälvinud põnevaid tunnustusi, sealhulgas kaks Oscarit, Grammy® ja 16 Emmy®-t.

Auhinnatud kliendid

Auhinnatud filmide, videote, muusikasalvestiste, telesaadete, uudisteülekannete ja live-kontsertide loomisel toetuvad parimad ja kuulsamad meediaspetsialistid ja artistid ülekaalukalt Avidile.

2018. aasta Akadeemia Auhindade jagamisel oli iga Filmi Monteerimise, Heli Redigeerimise, Heli Miksimise ja Originaalse Partituuri laureaat ja nominent Avidi kasutaja. Ja 2017. aasta Primetime Emmy auhindade jagamisel kasutasid Avidit kõigi Parim Ühe Kaameraga Draama Deriaali Pilidi Redigeerimise- ja Parim Draama- ja Komöödia Seriaali Heli Miksimise kategooria laureaadid ja nominendid.

Ainulaadne side tööstusega

Enam kui 25 000 liikmega Avidi klientide üheig (ingl. k. Avid Customer Association) toob kokku maailma kõige uuenduslikuma ja mõjukama meedia- ja meelelahutusspetsialistide kogukonna. See klientide juhitud organisatsioon soodustab sügavat koostööd Avidi ja inimeste vahel üle maailma.

Usume, et parim viis digiajastu väljakutsete ja võimalustega sammu pidamiseks on koostöö.

Avid toodete müügiinfo Eestis ja Lätis:

sales@msonic.ee