msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Meie poolt müüdavate DAW'ide lühitutvustus

DAW-del (digital audio workstation - digitaalne helitööjaam) ja digitaalsalvestusel põhinevad kodustuudiod on tänapäeval ja eriti peale COVID-19 mõjutusi, aina enam aktuaalsed ning kodus salvestavad muusikud moodustavad salvestavatest artistidest täiesti arvestatava osa.

Kui kunagi jõudis kogu salvestatav materjal vinüülplaatide või salvestuslintide peale, siis tänapäeval on standardiks pigem mitmerajalise helisalvesti või DAW abil heli arvuti kõvakettale või muule helikandjale salvestamine. 

Lisaks kvaliteetsele stuudiotehnikale, kaupleme ka tarkvaraga ning järgnevalt tutvustamegi põgusalt meie riiulitel olevaid digitaalseid helitöötlusprogramme.


Avid | Pro Tools

Avid Pro Tools on võimas ja mitmekülgne DAW, mis muusika- ja helitootmistööstuse standard helitöötlusprogramm. Selle täiustatud helitöötlus- ja miksimisvõimalused, virtuaalsed instrumendid ja efektid ning hea ühilduvus riistvara ja tarkvara vahel teevad sellest heliinseneride ja režissööride ning muusikute ja produtsentide seas populaarse valiku. 

Avid | Pro Tools meie e-poes


Ableton Live

Ableton Live on võimas ja paindlik DAW, mis sobib hästi muusikaproduktsiooniks, live-esituseks ja helidisainiks. Ableton on tuntud oma intuitiivse kasutajaliidese ja võimsate tööriistade poolest muusika loomiseks, redigeerimiseks ja arranžeerimiseks. Abletoni ainulaadne sessioonivaade võimaldab kasutajatel käivitada ja manipuleerida heli- ja MIDI-klippe reaalajas, mis muudab selle ideaalseks tööriistaks live-esinemistel ja improviseerimisel.

Ableton Live meie e-poes


Reason Studios

Reason Studios on DAW, mida kasutatakse laialdaselt muusika tootmise ja helidisaini valdkonnas. Rack-põhine kasutajaliides, virtuaalsed instrumendid, efektid ning unikaalne modulatsioonisüsteem teevad sellest DAW'ist muusikaprodutsentide ja helidisainerite seas populaarse valiku.

Reason Studios meie e-poes


Image Line FL Studio

FL Studio'l on intuitiivne kasutajaliides, virtuaalsed instrumendid ja efektid. Samm-sekventseri ja lihtsa mustripõhise töövoo tõttu on see helitööjaam väga lihtsasti habatav. Olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud kasutaja, FL Studio pakub kvaliteetset muusika-ja heliprojektide loomiseks vajalikke tööriistu.

Image Line FL Studio meie e-poes  


Vajad DAW'i või litsentsi valimisel abi? Küsi meilt julgelt nõu!

sales@msonic.ee

+372 5399 1710

Tarnisime ja installeerisime Baltikumi esimese @rupert_neve 5088 analoogkonsooli Tallinna Muusika- ja Balletikooli @muba_kool helistuudiosse 🦾🎶 48 kanaliga diskreetse Class A disainiga 5088 konsool on täidetud 40 x 5052 mic pre / eq ning 8 x 5051 eq / kompressori moodulitega. Peagi kirjutame 5088 konsooli spetsifikatsioonist ja MUBA helistuudio tehnilisest lahendusest lähemalt. Rupert Neve Designs 5088 konsooli ja teiste toodete müügiinfo: sales@msonic.ee #msonicBaltic #RupertNeveDesigns #RND5088 #MUBA

As a musician I listen to my track or some part of it at least about 100 times while working on it before I can put it out for people. So I know how my music sounds. Recently, however, I have discovered previously unheard details in my own music. I had a plan to focus on one of my projects so I had an escape in Estonian nature in a wooden house. The acoustics were brilliant and genelec_oy One 8341 speakers performed beautifully! The listening experience was beyond satisfying and even resulted in expanding my critical listening skills 🤯 As a user of 8320A + 7350 + GLM I have first met the msonicbaltic crew quite some time before pandemics and have been forever grateful for advice given, opportunities, discussions about products, sound and last but not least, possibility to test the gear in real life environment 🔉🔉🔉 I seriously recommend you to consider upgrading your listening environment with a Genelec SAM speaker solution or at least go hear it for yourself. Contact Karmo from msonic Baltic crew for advice, testing and price quotes, he helped me well: 📯 sales@msonic.ee or +372 5399 1710 🛒 https://shop.msonic.ee/collections/studio-monitors/brand_genelec #genelec #msonicBaltic #musicstudio #musicproduction #speakers

@uaudio Sphere DLX ja LX modelleerivad mikrofonid on nüüd meie Tallinna esinduses kohapeal olemas! Sphere DLX ja LX modelleerivad mikrofonid võimaldavad salvestada maailma parimate mikrofonide, sh U47, C12 ja 4038, uskumatult täpsete emulatsioonidega. Lisaks on võimalik muuta mikrofoni mudelit, polaarmustrit jt sätteid salvestamise ja miksimise ajal. Universal Audio toodete müügi- ja lisainfo Eestis: sales@msonic.ee #UniversalAudio #SphereDLX #SphereLX #msonicBaltic

@audeze_official enimmüünud kõrvaklappide mudel LCD-X tuli turule 2013. aastal, tänaseks on see mudel võitnud auhinnatud helirežissööride usalduse ja kujunenud professionaalse audiomaailma kuldstandardiks! Tunned Audeze kõrvaklappide vastu huvi? @msonicbaltic Tallinna esinduses saab kohapeal kuulata ja omavahel võrrelda nii LCD-X, LCD-XC kui ka uusi MM-500 @mannymarroquin kõrvaklappe! Võta meiega ühendust ja tule kuulama: 📯 sales@msonic.ee või +372 5399 1710 🛒 https://shop.msonic.ee/collections/vendors?q=Audeze #Audeze #msonicBaltic