msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Royer Labsist

Royer Labs on pühendunud ribbonmikrofonide (lintmikrofonide) loomise kunstile.

1998. aastal tutvustati maailmale tänaseks legendaarset R-121 ribbonmikrofoni. Sel ajal olid seda tüüpi mikrofonid suuresti unustatud, kuid tänu kaasaegsele disainile jõudsid ribbonmikrid uuesti helirežissööride kasutusse. Royeri mikrofonid tõmbasid kiiresti salvestusentusiastide tähelepanu – kui digitaalsalvestamine muutus järjest populaarsemaks, taasavastasid heliinsenerid ribbonmikrofonide soojuse, analoogtunde ja ühtlase heli. Varsti peale R-121 turuletoomist järgnesid mudelid SF-12 stereo ribbonmikrofon ja R-122 – maailma esimene fantoomtoidet kasutav aktiivne ribbonmikrofon. Peale seda avaldati R122V lamp ribbon ja TEC-auhinna võitnud Royerite “Live Series” mikrofonid, mis on mõeldud kasutamiseks kontsertolukorras taludes võrreldes konventsionaalsete ribbonitega rohkem helirõhku. Tänapäeval võib Royereid leida nii stuudiotes kui ka suurtel kontsertlavadel.

2013. aastal võitis Royer Labs tehnilise Grammy auhinna selle eest, et tõi ribbonmikrofonid laiatarbe kasutusse, stuudiotesse üle maailma.

Mikrofon on lindistamise protsessi ajal “kõrvaks”, esimene ja kõige mõjukam osa signaaliahelast. Royeri mikrofonid aitavad salvestamisel saavutada loomulikku helikvaliteeti ning anda digitaalsalvestusse edasi soojust, reaalsust ja musikaalsust. Ollakse veendunud, et parem mikrofon tagab ka parema muusika, seetõttu on ettevõttes loodud kõrgeimad võimalikud standardid, et tagada heliinseneridele maailma parimad ja vastupidavaimad ribbonmikrofonid.

Royer Labs peab oma teekonnaks ribbonmikrofonide tehnoloogia pidevat uuendamist ja innovatsiooni. Kõik Royeri mikrofonid on toodetud käsitsi Ameerika Ühendriikides.

PS: Kui otsid ka kvaliteetseid kondensaatormikrofone, siis vaata järgi Mojave Audio tooted. Mojave Audio on David Royeri ettevõtte, mis sai alguse juba 1985. aastal. Mojave mikrofonid on oma hinnaklassis kvaliteedi poolest ületamatud.

Kui soovid mikrofone oma silmaga näha, proovida või tellida, siis kirjuta meile:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710

Introducing the R-10 Passive Ribbon Microphone! For studio and live use, hand-built in our Burbank California facility, R-121 ribbon element, David Royer custom designed transformer, 3-layer windscreen system, shock-mounted transducer, mic mount. $499.00. #ribbonmic #royerlabs

First Look Royer's new RSM-SS251 Sling-Shock. Fits Telefunken ELAM 251's (original and new), U-67's, U-87's and a number of other mics. Great isolation from shock and vibrations, felt-lined chamber gives secure and scratch-free hold, no rubberized parts, lifetime warranty. This new member of the Royer family is coming soon. #royerlabs #ribbonmic #shockmount