Royer Labsist
Royer Labs on pühendunud ribbonmikrofonide (lintmikrofonide) loomise kunstile.
1998. aastal tutvustati maailmale tänaseks legendaarset R-121 ribbonmikrofoni. Sel ajal olid seda tüüpi mikrofonid suuresti unustatud, kuid tänu kaasaegsele disainile jõudsid ribbonmikrid uuesti helirežissööride kasutusse. Royeri mikrofonid tõmbasid kiiresti salvestusentusiastide tähelepanu – kui digitaalsalvestamine muutus järjest populaarsemaks, taasavastasid heliinsenerid ribbonmikrofonide soojuse, analoogtunde ja ühtlase heli. Varsti peale R-121 turuletoomist järgnesid mudelid SF-12 stereo ribbonmikrofon ja R-122 – maailma esimene fantoomtoidet kasutav aktiivne ribbonmikrofon. Peale seda avaldati R122V lamp ribbon ja TEC-auhinna võitnud Royerite “Live Series” mikrofonid, mis on mõeldud kasutamiseks kontsertolukorras taludes võrreldes konventsionaalsete ribbonitega rohkem helirõhku. Tänapäeval võib Royereid leida nii stuudiotes kui ka suurtel kontsertlavadel.
2013. aastal võitis Royer Labs tehnilise Grammy auhinna selle eest, et tõi ribbonmikrofonid laiatarbe kasutusse, stuudiotesse üle maailma.
Mikrofon on lindistamise protsessi ajal “kõrvaks”, esimene ja kõige mõjukam osa signaaliahelast. Royeri mikrofonid aitavad salvestamisel saavutada loomulikku helikvaliteeti ning anda digitaalsalvestusse edasi soojust, reaalsust ja musikaalsust. Ollakse veendunud, et parem mikrofon tagab ka parema muusika, seetõttu on ettevõttes loodud kõrgeimad võimalikud standardid, et tagada heliinseneridele maailma parimad ja vastupidavaimad ribbonmikrofonid.
Royer Labs peab oma teekonnaks ribbonmikrofonide tehnoloogia pidevat uuendamist ja innovatsiooni. Kõik Royeri mikrofonid on toodetud käsitsi Ameerika Ühendriikides.
PS: Kui otsid ka kvaliteetseid kondensaatormikrofone, siis vaata järgi Mojave Audio tooted. Mojave Audio on David Royeri ettevõtte, mis sai alguse juba 1985. aastal. Mojave mikrofonid on oma hinnaklassis kvaliteedi poolest ületamatud.