msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

HA-81A kanaliriba: 73-stiilis eelvõim kohtub 81-stiilis EQ-ga.

Soovime tutvustada oma uusimat toodet, Heritage Audio’s HA-81A: uus segu 2 klassikalisest konsoolist. HA-81A on kanaliriba, mis ühendab kõik diskreetsed, A-klassi 73-stiilis mikrofoni eelvõimendid kurikuulsa 81-stiilis ekvalaiseriga - mis on tõenäoliselt kõige nõudlikumad tooted kõigi heli inseneeride jaoks.

Nõudlikele sobiv mikrofoni eelvõimendi.

HA-81A eelvõimendi sektsioonis on 80 dB, kõik diskreetsed A-klassi disainiga Carnhilli ja St. Ivesi sisend- ja väljundtrafod. Lihtsustatult öeldes on see eriline Heritage Audio lähenemine kuulusale 73-stiilis eelvõimendile. Eelvõimendi funktsioonideks on gain, väljundi kärpimine, -20db pad, polaarsus pööramine ja + 48v phantom.

Parim konsooli ekvalaiser, mis eales tehtud.

HA-81 ekvalaiseri osa on erakordselt muusikaline 4-ribaline induktoripõhine ekvalaiser, millel on kõrg- ja madal pääsu filtrid. Kus tüüpiline 73-stiilis 3 riba ekvalaiser ületab muusikalisuse, kuid võib funktsioonidest väheks jääda, toimib HA-81A EQ võrdselt mõlemal. Äärmuslik kontroll “Shelf” või “Bell” kõverate reguleerimine kõrgetel ja madalatel sagedustel, topelt Q mõlemal keskmisel ribal, spetsiaalsete kõrgete ja madalate keskmistega ning valik 40-st sagedusest.

Hübriid disain. Heritage kvaliteet.

Heritage HA-81A kasutab ainult pöördlüliteid ja täpsust, kontsentrilisi potentsiomeeteid. Ja nagu kõik Heritage Eliit tootevaliku tooted, on ka HA-81A valmistatud tipptasemel tehnoloogiaid kasutades, ilma tegemata kompromisse helikvaliteedis või tehes järeleandmisi kvaliteedis - kõike seda Heritage'i peakorterist Hispaanias.Lisateave Heritage Audio kohta Baltikumis:

sales@msonic.ee

+372 5683 5525