msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

GLM 3 Tarkvara | Teeb SAM'i veel nutikamaks | Genelec Loudspeaker Manager

Tervitame GLM™ 3 tarkvara, Genelec'i GLM-i tarkvara rakenduse uusimat versiooni. 15. septembril 2018 IBC-näitusel tõi Genelec välja GLM 3 beetaversiooni, mis on nüüd allalaadimiseks ja koheselt kasutamiseks valmis.

GLM-i tarkvararakendus on kasutuselevõtust alates aidanud nii Maci kui ka personaalarvutit kasutavaid helieksperte Geneleci monitorsüsteemide seadistamisel, kalibreerimisel ja kontrollimisel, pakkudes akustilise keskkonna täielikku optimeerimist. GLM 3 pakub nüüd beeta-pilveteenust, Reference Level (võrdlus nivoo) kuulamisfunktsioone ja muid olulisi täiendusi - tegemist on kõige võimsama GLMi versiooniga!

GLM™ 3 teeb SAM™-i veel nutikamaks

Kui olete kunagi kogenud probleemi, et teie miksid ei sobi hästi teiste süsteemidega kokku, siis selle põhjuseks on see, et teie ruum ja monitorid töötavad enamasti teie kahjuks, luues sagedusreaktsioon, mis ei pruugi hea miksi jaoks piisavalt sujuv ja neutraalne olla.


GLM 3 tarkvara on põhjalikult integreeritud kõlarite sisemise DSP-kiibiga, mis on lisatud kasvavale Genelec SAM monitoride ja subwoofrite perele, alates väikestest 8320-st kuni massiivse 1236A-ni. GLM 3 mõõtemikrofonikomplekt võimaldab akustilist keskkonda analüüsida, seejärel optimeeritakse GLM 3 AutoCal funktsiooniga kõikide monitoride nivood, distantsi viivitus, subwooferi faas ja ruumikorrektsiooni filter, mille abil saate süsteemi veelgi täpsemalt häälestada. GLM 3 aitab minimeerida ruumi mõju helile ning tänu sellele pakub Geneleci monitor ületamatut referentsi, mida saab suurepäraselt erinevate ruumide jaoks üle kanda.

Palume tähele panna: GLM 3 abil Classic Genelec monitore kontrollida ei saa. Kui kasutate Classic mudelit, palume pärast monitoride ruumi paigutamist reguleerida nende tagapaneelil asuvaid DIP lüliteid neutraalse sagedusfiltri peale. Põhjalikud juhised leiate igast kasutaja käsiraamatust.

GLM 3 tarkvaraga saate:

  • Hallata ja juhtida kuni 45 SAM monitori ja subwooferit.
  • Hõlpsalt ja kiiresti luua süsteeme, mis sobivad igasuguse stereo, mitmekanalilise või 3D süva-helivorminguga.
  • Optimeerida, ühendada ja ümber lülitada Geneleci monitore, et töökeskkonda kõige paremini ära kasutada.
  • Neutraalse heli reproduktsiooni saavutamiseks AutoCal'i kasutada. Täpne ja stabiilne heliplaani salvestamine toimub taseme korrigeerimise, distantsi viivituste, subwooferi ristumisfaasi ja ruumivastuse kompensatsiooni ühtlustamise abil.
  • Kasutage soovitud vastuse saamiseks isikupärastamisfunktsiooni - prognoositavust mõjutamata.
  • Saatke meile oma GLM-failid meie pilveteenuse abil - pakume onlain ekspertide tuge ja nõuandeid.
  • Kalibreerige kuulamistasemed vastavalt helitugevuse standarditele, näiteks ATSC A/85 ja EBU R128, ilma kalleid monitoorimise tööriistu või muid mõõteriistu kasutamata.
  • Kasutage GLM-pilveteenuste eeliseid kõikjal ja igal ajal – me tagame varukoopia ja kiire juurdepääsu kõige uuematele tarkvaravärskendustele ja -standarditele.
  • Hallake tasemeid GLM-i peamikseriregulaatoriga, mis on kalibreeritud suhtelise dB või absoluutse SPL skaalal, või lisatarvikutena saadaval olevate juhtmega või juhtmevabade tasemekontrolleritega. Salvestage kalibreerimisseaded erinevate kuulamisasendite jaoks; neid saab tootmisprotsessi käigus vajadusel kohe kasutada.
  • Nautige ühtlase ja järjepideva jõudluse eeliseid, mis tagavad täpse monitooringu igas töökeskkonnas.

Allalaadimine ja lisainfo: https://www.genelec.com/glm

NB! Uued Genelec Smart Active Monitor (SAM™) koaksiaalid on saadaval ainult Genelec SAM™-toodete sertifitseeritud edasimüüjatelt. Eestis on Genelec SAM™-toodete sertifitseeritud edasimüüjad msonic BalticProgear ja Studio Sound!

Genelec SAM™ stuudiomonitoride ja teiste toodete tehniline nõu ja müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710