msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Genelec professionaalsed stuudiomonitorid

Loovus vajab parimaid tööriistu. Genelec’i stuudiomonitoride valik hõlmab erinevaid helimonitooringu lahendusi alates suurtest ringhäälingu- ja postproduktsiooni stuudiotest kuni väikeste kodustuudioteni. Genelec’i professionaalsed stuudiomonitorid tagavad täpse, selge ja neutraalse heli taasesitamise – kvaliteedi, mida saad alati usaldada.

Mis on ühist helirežissööridel ja muusikaprodutsentidel? Mõlemad vajavad kõrgekvaliteedilisi helisüsteeme. Genelec on alates 1978. aastast arendanud innovatiivset patenditud tehnoloogiat ja lahendusi kõigile professionaalsetele helimonitooringu seadmetele.

Täpne heli taasesitus

Kõik Genelec’i professionaalsed stuudiomonitorid on loodud heli täpseks taasesituseks, aidates välja tuua originaalseid helinüansse, jätmata midagi välja või lisamata juurde.

Nutikad ja uuenduslikud süsteemid

Kõigil Genelec’i professionaalsetel stuudiomonitoridel on sisse ehitatud ruumikontrolli filtrid, mis võimaldab optimeerida heli erinevates keskkondades. Eesmärgiks on saavutada sirge sageduskarakteristik kuulamispositsioonides.

Tehnoloogia, kunst ja disain

Genelec’i professionaalsed monitorid on kombinatsioon innovaatilistest tehnilistest lahendustest ja minimalistlikust disainist. Paljud Genelec’i tooted on valmistatud ümbertöödeldud alumiiniumist. Alumiinium võimaldab luua õhukesi ja vastupidavaid korpuseid ning suurendada kõlarite sisemist ruumala. Genelec’i lahendused tagavad konsistentsi monitooringus, luues autentse helipildi võimalikult madala moonutusega.

Paindlikkus ja lihtsus paigaldada

Kõiki Genelec’i professionaalseid stuudiomonitore tootedisaini iseloomustab lihtsus paigaldada. Genelec pakub laia valikut lisatarvikuid, rahuldamaks kõiki võimalikke paigaldusvajadusi.

Usaldusväärne pikaajaline investeering

Genelec’i tooted on väga hea investeering – need on usaldusväärsed, hooldusvabad ja loodud kestmaks aastakümneid.

Klassikalised stuudiomonitorid ja madalsageduskõlarid

SAM™ stuudio monitorid

SAM™ master stuudio monitorid

Võta meiega ühendust!