msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Black Lion Audio uus Revolution 2x2 helikaart koos Studio One Artist helisalvestustarkvaraga

Tutvustame Chicago helikaartide modifitseerimiskuningate mainega Black Lion Audio uut, täitsa nende enda Revolution 2x2 USB C toitega ja tippkvaliteediga helikaarti, millega tuleb kaasa Studio One Artist helisalvestustarkvara!

Black Lion Audio Revolution 2x2 kaasaskantav helikaart on ehitatud absoluutsel tipptasemel: kõrgekvaliteedilised integraallülitused, kogu signaaliahelas kasutatakse Vishay, Nichicon ja Wima kondensaatoreid, kogu sisemine signaalivõimendus optimeeritud madalaima signaali-müra suhte saavutamiseks, mis tagab võimalikult müravaese ja võimalikult kvaliteetse heli.

Kogu analoog I/O on ehitatud ainult parimate komponentidega, mis on omavahel täielikult isoleeritud ja balansseeritud kuni helikonverteri südamikuni välja. Enamik helikaartide tootjaid seda ehitusviisi sedavõrd piinliku täpsusega ei järgi – see tekitab aga üleliigset müra, mis reostab salvestamise ja taasesituse käigus signaali.

Tehniline teave ja üksikasjad:

  • 24bit 192KHz USB C ühenduvusega helikaart
  • USB C bus-toitega
  • Kõrgkvaliteediline analoog signaaliahel, mille disainis kasutatakse läbivalt Vishay, Nichicon ja Wima kondensaatoreid
  • Macro MMC clocking sünkronisatsioon
  • PG-i tehnoloogia, mis põhineb Black Lion Audio kogemusel oma klassi parimate elektriliste konditsioneeride loomisel ja mis on mõeldud tarbitava energiakvaliteedi parandamiseks
  • Helikaardiga tuleb kaasa Revolution Software Suite (Studio One Artist DAW, Brain Worx BX Digital, Izotope Elements Suite sh. Nektar, Neutron, Ozone ja RX8, Lindell 6X500) mis töötab Mac ja PC arvutitega

Black Lion Audio Revolution 2x2 helikaarid on meie Tallinna esinduses kohapeal olemas.


Ole üks esimestest uue Black Lion Audio Revolution helikaardi omanikest Eestis – telli see meie veebipoest või võta meiega ühendust:

sales@msonic.ee
+372 5399 1710


Lisainfo Black Lion Audio kodulehel: blacklionaudio.com/store/interfaces/revolution2x2