msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Laulev revolutsioon – Revolution 2x2, 6x6 ja EXP helikaardid!

Black Lion Audio on helikaartide modifitseerimisega omale lojaalse jälgijaskonna kasvatanud. Saate oma helikaardi neile saata ja nad teevad teie isendile lahtise südameoperatsiooni, uuendades ning parendades erinevaid komponente. 

Aastaid ei ole aga olnud võimalik osta helikaarti, mis sisaldaks kõiki Black Lion Audio modifitseerijate komponendiparendusi kohe standardina, karbist välja võetuna. Nüüd on see tänu Revolution 2x2, Revolution 6x6 ja Revolution EXP helikaartidele võimalik!


 

Revolution 2x2 on USB-toitel helikaart ning on varustatud kahe kombopesaga, mis võtavad signaali vastu nii XLR kui ka 1/4 kaudu. Eraldi saab sisse lülitada kõrge impedantsiga režiimi elektriliste kitarride DI-boximiseks. Mikrofonide tarbeks on olemas globaalne phantom toide. Alternatiivina analoogsisendile pakutakse ka koaksiaalset digitaalset sisendit. Väljunditeks balanseeritud 1/4 monitooringuks, S/PDIF ja esipaneelil kõrvaklapi väljund.


Revolution 6x6 on välimuselt sarnane Revolution 2x2-ga, ainus ilmne erinevus on täiendav kõrvaklapiväljund ja nupp, mis võimaldab seadmel toimida iseseisva A-D ja D-A muundurina. Helikaardil on kaks mikrofoni/line-in/instrumendi sisendit XLR-TRS-kombopesadel, keskne tasememõõtja ja suur põhimonitori helitugevuse regulaator.

Tagapaneelil on paar 1/4 TRS monitoriväljundit, S/PDIF sisendit ja väljundit. Helikaardil on kokku 3 USB-C porti, millest kaks on mõeldud toite ja arvutiga ühendamiseks, kolmas pakub USB OTG (On The Go) ühendust, mis võimaldab seadet kasutada ka nutiseadmega. Revolution 6x6 on varustatud patenteeritud Macro MMC clockimistehnoloogiaga ja vastavate BNC-ühendustega, mis pakub erakordselt stabiilsust, kui seadet kasutatakse süsteemi master clock-ina.


Revolutsion EXP on rack-helikaart, mis pakub kaheksa analoogsisendit ja -väljundit, 16 1/4 TRS-pesa kaudu ning neli Toslink 16 kanalit digitaalset sisend- ja väljundit. Kõik kaheksa TRS-sisendit on varustatud -10 dB pad lülititega, et vastu võtta ka kuumemaid signaalitasemeid.

Sisseehitatud 24-bit AD- ja DA-konverterid toetavad kuni 192kHz sample rate. BNC-ühenduste paar Macro MMC clockimistehnoloogiaga pakuvad word clocki sisendit ja väljundit neile, kes soovivad oma EXP sünkroniseerida olemasolevate seadmetega.Black Lion Audio toodete vastu huvi? Võta meiega ühendust! Suur valik Black Lion Audio tooteid on meie Tallinna esinduses kohapeal olemas:

sales@msonic.ee
+327 5399 1710