msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Universal Audio Volt tõstis taskukohaste helikaartide lati järgmisele tasemele

Uued Universal Audio Volt USB helikaardid on msonic Baltic ja Progear Tallinna esindustes kohapeal olemas! Tutvu Volt helikaardi kõigi mudelite ja nende eripäradega lähemalt ning vali endale sobivaim:

Volt 1 ja Volt 2 - kummalgi on vastavalt 1 või 2 sisendit ning mõlemalt kaks väljundit, töötavad USB 2.0 bus-toitega nii Mac, PC, iPhone kui ka iPadi’dega. Mõlema(l) sisendil on ‘Vintage’ funktsiooni nupp, mis lülitab sisse 1950ndate UA 610 lamp eelvõimendi saundiga signaaliahela.

Volt 176, 276 ja 476 – neil on vastavalt 1 või 2 mikrofoni eelvõimendit, ning 476 puhul kokku neli sisendit. 76 tootenimes viitab legendaarsele 1176 kompressorile, mille taasloodud innovatiivse analoogahela sisselülitamise nupp on igal eelvõimendi kanalil kolme erineva eelseadistisega: kas vokaalile (VOC), kitarrile (GTR), või nt trummidele ja teistele kiire attackiga instrumentidele (FAST).

Lisaks on kõikidel helikaartidel ka klassikaline 5-pin Midi sisend ja väljund, mis on viimasel ajal väga nõutud olnud – see võimaldab kontrollida DAW-is saunde ning funktsioone sinu lemmik vanakooli süntesaatori või Midi-kontrolleriga.

Helikaartidega tuleb kaasa Abelton Live Light tarkvara ja mitmeid erinevaid pluginaid. Tulevikus on oodata ka komplekte koos kõrvaklappide ja mikrofoniga.Huvi korral võta meiega julgelt ühendust – helikaarte saab enne ostu soovi korral ka testida!

Volt helikaartide ja teiste Universal Audio toodete müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710


Üksikasjalik lisainfo Universal Audio Volt kodulehel.