msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Universal Audio Volt tõstis taskukohaste helikaartide lati järgmisele tasemele

Uued Universal Audio Volt USB helikaardid jõuavad meieni õige pea! Tutvu Volt helikaardi mudelite ja nende eripäradega lähemalt!

Volt 1 ja Volt 2 - kummalgi on vastavalt 1 või 2 sisendit ning mõlemalt kaks väljundit, töötavad USB 2.0 bus-toitega nii Mac, PC, iPhone kui ka iPadi’dega. Mõlema(l) sisendil on ‘Vintage’ funktsiooni nupp, mis lülitab sisse 1950ndate UA 610 lamp eelvõimendi saundiga signaaliahela.

Volt 176, 276 ja 476 – neil on vastavalt 1 või 2 mikrofoni eelvõimendit, ning 476 puhul kokku neli sisendit. 76 tootenimes viitab legendaarsele 1176 kompressorile, mille taasloodud innovatiivse analoogahela sisselülitamise nupp on igal eelvõimendi kanalil kolme erineva eelseadistisega: kas vokaalile (VOC), kitarrile (GTR), või nt trummidele ja teistele kiire attackiga instrumentidele (FAST).

Lisaks on kõikidel helikaartidel ka klassikaline 5-pin Midi sisend ja väljund, mis on viimasel ajal väga nõutud olnud – see võimaldab kontrollida DAW-is saunde ning funktsioone sinu lemmik vanakooli süntesaatori või Midi-kontrolleriga.

Helikaartidega tuleb kaasa Abelton Live Light tarkvara ja mitmeid erinevaid pluginaid. Tulevikus on oodata ka komplekte koos kõrvaklappide ja mikrofoniga.Volt helikaartide ja teiste Universal Audio toodete müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710


Üksikasjalik lisainfo Universal Audio Volt kodulehel!