msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Uus ARROW Thunderbolt 3 toitega helikaart — ideaalne väike produktsioonistuudio

Vormi enda salvestustest raadiohitid hinnatud UA helikonversiooni ja kultuslike UA pluginate abiga!

Universal Audio Arrow on maailma esimene Thunderbolt 3 USB-C ühenduvusega helikaart Maci ja Windowsi jaoks, mis pakub tunnustatud UA helikonversiooni, kahte Unison™ mikrofonieelvõimendit ja Realtime Analog Classics pluginate komplekti albumikvaliteediga tulemuste saamiseks.

Kompaktse Arrow Thundebrolt 3 USB-C 2x4 helikaardi tunnustatud UA konversioon pärineb UA lipulaev Apollolt ja on oma klassi parim. Unison mikrofoni eelvõimendi tehnoloogia ja sisseehitatud UAD-2 SOLO Core pluginate protsessor võimaldab sisuliselt null-latentsusega vanakooli raudvara tõetruult emuleerivaid pluginaid, sealhulgas 610 Tube Preampi, LA-2A ja 1176 kompressoreid ning võrratut Marshall Plexi kitarrivõimendi pluginat, nii salvestades kui ka miksides ja masterdades arvuti CPU-d koormamata kasutada.

 

Unison™ eelvõimendi tehnoloogia ning tõetruud kitarri ja mikrofoni eelvõimendite emulatsioonid trackimiseks

Arrow Unisoni tehnoloogia avab teile uksed maailma kõige ihaldatumate eelvõimendite maailma. Nende hulka kuuluvad teiste seas UA 610-B lamp eelvõimendi ning Neve® ja API® autentsed mikrofoni eelvõimendite emulatsioonid ning  Fender-i® ja Marshall-i® kitarrivõimendite emulatsioonid - koos neile iseloomuliku impedantsi, "sweetspoti" ja nende ehituskomponendidele iseloomuliku signaaliahela käitumisega.

Unisoni tehnoloogia võlu peitub riistvara ja tarkvara integratsioonis, UAD-2 SOLO Core protsessori ja mikrofoni eelvõimendite vahel. Lihtsalt aseta Unisoni eelvõimendi plugin UA konsooli tarkvara mikrofoni sisendisse ja see konfigureerib Arrow impedantsi füüsiliselt, võimaldades maailma enimsalvestatud mikrofoni eelvõimendite ja kitarrivõimendite lamp- ja transformaatorihelisid kasutada.

Realtime Analog Classics pluginate komplekt

Arrow helikaardiga tulevad kaasa Realtime Analog Classics analoogemulatsioonide pluginate komplekt, sh autentsed Teletronix LA-2A, 1176LN, Pultec EQ ja Unison-toega UA 610-B lamp eelvõimendi.

Kompaktne ja kaasaskantav

Tänu tugevale metallist konstruktsioonile ja USB-C toitel töötavale Thunderbolt 3 ühenduvusele on Arrow ainus kaasaskantav helikaart, mis võimaldab albumikvaliteediga tulemusi saavutada. Arrow on justkui virtuaalne analoogstuudio, mis sobib igale töölauale ja reisib vabalt sülearvuti kotis igale poole kaasa.


 

Tunned huvi Universal Audio toodete vastu? Võta meiega ühendust!

Universal Audio toodete tehniline nõu ja müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee

Osta Arrow Progear-i veebipoest, müügiesindusest või msonic Baltic showroomist Kultuurikatlas, Tallinnas.

Eestis on Universal Audio toodete volitatud jaemüüjad Progear ja msonic Baltic.

*Arrow töötab USB-C ühenduvuse JA Thunderbolt 3 protokolliga varustatud Maci või Windowsiga ja ei ole varasemate Thunderbolt-i versioonidega ühilduv.

**Arrow ostuga saad kaasa “Realtime Analog Classics” UAD pluginate komplekti, mis sisaldavad järgmisi pluginaid: UA 610-B, UA 1176LN Legacy, UA 1176SE Legacy, Ampeg SVT-VR Classic, Marshall Plexi Classic, Precision Channel Strip (Precision Mix Rack Collection), Precision Reflection Engine (Precision Mix Rack Collection), Precision Delay Mod (Precision Mix Rack Collection), Precision Delay Mod L (Precision Mix Rack Collection), Pultec EQP-1A Legacy, Pultec-Pro Legacy, Teletronix LA-2A Legacy, Raw Distortion ja RealVerb Pro.

Lisainfo Universal Audio kodulehel.