msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Apollo Twin X – detailne eliitklassi helikonversioon ja Unison™ eelvõimendid teie töölaual

Uus Apollo Twin X on kohal – 10 x 6 Thunderbolt 3 helikaart Realtime UAD-2 DUO või QUAD Core DSP protsessimisega ja kahe Unison™ mikrofoni eelvõimendiga Macile ja Windowsile!

Eliitklassi helikonversioon ja eelvõimendid teie töölaual

Apollo Twin X pakub eliitklassi A/D ja D/A konversiooni, kahte Unison™ eelvõimendit ning DUO või QUAD Core Realtime UAD pluginate protsessimist – seda kõike elegantses töölauale sobivas formaadis Thunderbolt 3 ühenduvusega Maci ja Windowsi jaoks. Tänu Universal Audio 60-aastasele helisalvestamise kunsti pärandile ületab Apollo Twin X enesekindlalt kõik oma klassi konkurendid, oma 127 dB D/A dünaamilist ulatuse ja tunnustatud UAD analoogemulatsiooni pluginatega on Twin X justkui täisvarustusega analoogstuudio otse teie töölaual.

Kaks Unison™ eelvõimendit: kasuta Neve, Helios, API, Manley jm legendaarse stuudiotehnika saundi

Apollo Twin X-il on kaks Unison™ toega mikrofoni eelvõimendit, mis võimaldavad teil salvestada kasutades Neve, Heliose, API, Manley, UA ja paljude muude legendaarsete eelvõimendite saundi. Unison tehnoloogia võimaldab ihaldusväärsete lamp- ja solid state eelvõimendite tooni, kasutades nendele omast sisendtakistust ja tagades originaalse analoog stuudioriistvara signaaliahela käitumise komponentide tasemel.

Unison™ riistvara-tarkvara integreerimise tulemusena võimaldab Apollo Twin X salvestada heli emulatsioonidega peaaegu nullilähedase viitega – näiteks kaasa tuleva UA 610-B Tube Preamp & EQ plugina abil – sedavõrd tõetruu analoog saundiga, mida teised helikaardid ei võimalda. Unison™ tehnoloogia on ka Apollo Twin X esipaneelil Hi-Z instrumendisisendis, pakkudes täpset sisendtakistust ja gain matchimist Fenderi, Marshalli, Ampegi jt kitarri- ning bassivõimendite mudelitele.

Põhifunktsioonid

  • Kompaktne 10 x 6 Thunderbolt 3 helikaart Maci ja Windowsi jaoks
  • Apollo X rack-seeria helikaartidest tuntud eliitklassi A/D ja D/A konversioon
  • 2 Unison™ eelvõimendit pakuvad klassikaliste tube ja solid-state mikrofoni-eelvõimendite emulatsioone
  • UAD-2 DUO või QUAD Core protsessing vintage analoog kompressorite, ekvalaiserite, lintmakkide, eelvõimendite ja teiste pluginate kasutamiseks
  • Esipaneelil Unison™-toega Hi-Z sisend ja kõrvaklapiväljund
  • Sisseehitatud Talkback-mikrofon
  • Monitori erifunktsioonid, sh monitori kaugfunktsioonid ning monitori Mono, Mute, DIM ja ALT juhtelemendid
  • Kuni 8 kanalit lisa digitaalsisendit optilise ADAT/SPDIF sisendi kaudu
  • Sisaldab UAD-pluginakomplekti „Realtime Analog Classics”, mis sisaldab Teletronix LA-2A ja 1176, Pultec EQs, UA 610-B Tube Preamp & EQ ja palju teisi pluginaid*

*Apollo Twin X ostuga tuleb kaasa Realtime Analog Classics UAD pluginakomplekt. Kõiki teisi komplekte müüakse eraldi Universal Audio kodulehel www.uaudio.com.


 

Tunned Apollo Twin X vastu huvi? Võta meiega julgelt ühendust!

Universal Audio toodete tehniline nõu ja müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee
+372 5399 1710