msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Uued UAFX pedaalid on kohal

Universal Audio täiendas oma UAFX pedaalide valikut!

Uued tooteseeria soodsaimad UAFX pedaalid 1176 Studio Compressor, Evermore Studio Reverb, Heavenly Plate Reverb ja Orion Tape Echo pakuvad autentseid vintage emulatsioone ning on kompaktsemad kui varasemad mudelid.


1176 Studio Compressor

Esimene uutest pedaalidest 1176 Studio Compressor modelleerib täpselt 1176LN signaaliahelat, selle sisendi, väljundi, attack' i ja release'i seadistused on vastavuses originaaliga. Kolmeastmeline lüliti vahetab kolme töörežiimi vahel: Single, Dual ning Sustain, pakkudes ajatuid kitarriefekte. Ekstreemsema ja agressiivsema kompressiooni saavutamiseks on pedaadlil olemas kuulus kõik nupud sisse seadistus, mille saab ratio nupuga sisse lülitada. 1176 Studio Compressor võimaldab ka paralleelset kompressiooni.


Evermore Studio Reverb

Evermore Studio Reverb on UA nägemus 1970ndate lõpu legendaarsest digitaalsest stuudiokajast. Universal Audio lubab klassikalise kõlaga ja krobelise tekstuuriga atmosfäärilisi kajasabasid ning moduleeritud kaja võimalusi. Room, Small Hall ja Large Hall programmid on valitavad kolmeastmelise lüliti abil ning neid on võimalik täpselt modelleeritud Bass, Mid ja Treble decay funktsioonidega kujundada.


Heavenly Plate Reverb

Heavenly Plate Reverb keskendub mehaanilise kajaseadme modelleerimisele, pakkudes kolme The Plant Studio'st pärit plaatkaja rekonstruktsioone. Vintage Bright, Vintage Dark ja Modern Full plaatkaja valikud pakuvad laia sortimendi toonaalseid võimalusi. Pedaali Decay ja Mix regulaatoreid täiendavad Pre Delay, EQ ja Mod regulaatorid, millega efekti üldist helipilti kujundada.


Orion Tape Echo

Orion Tape Echo emuleerib vanakooli lintkaja raudvara – Maestro Echoplex EP-III'e. UA väidab, et on tabanud EP-III lintkaja eelvõimendi originaalse heli ja karakteri lausa ideaalselt, ja et pedaal pakub erinevaid tummiseid ning tugevalt võimendatud efekte. Heli baaskarakteri saab valida vanuse järgi – Mint, Worn või Old. Wonk regulaator toob helipilti moduleeritud kordused ja lintkajale omased huvitavad lindi lõikeühenduste helid. Eelvõimendi emulatsiooni saab sisse ja välja lülitada ning pedaalili on sama bypass funktsiooni nagu teistel tootesarja uutel pedaalidel.Universal Audio toodete müük ja tehniline tugi Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710