msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Tom Petty ja The Heartbreakers 40. aastapäeva tuur reisib koos TELEFUNKEN mikrofonidega

Telefunken M80 dünaamilised mikrofonid tuuril; Telefunken U47 kondensaatormikrofon stuudios vokaalidel

Tom Petty koos TELEFUNKEN M80 dünaamilise mikrofoniga

South Windsor, Connecticut, augustikuu 2017 – Tom Petty ja The Heartbreakers tähistavad enda 40. aastapäeva laiahaardelise tuuriga, mis viib nad esinema nii üle terve Ameerika, Kanada kui ka Londonisse Inglismaal. Tuur kestab 25. septembrini 2017. Tuuri heli kutsuti tegema veteran FOH helirežissöör Robert Scovill, kes eelistab vokaalimikrofonidena kasutada TELEFUNKEN M80 dünaamilisi mikrofone.

Telefunken Elektroakustic M80 dünaamiline mikrofon

6-kordne TEC auhinna võitja ja kahekordne Parnelli auhinna võitja Robert Scovill on miksinud rohkem kui 3000 live-üritust. Ta on olnud FOH helirežissöör koosseisudele Tom Petty ja The Heartbreakers, Matchbox Twenty, Prince, Rush, Def Leppard, Alice Cooper jt. Kui ta parasjagu helipuldi taga pole, töötab ta live heli vanem-turundusspetsialistina ettevõttes Avid Technology juhtides nende pingutusi live-konsoolide ja helisalvestuse valdkonnas.

Kontserdi helirežissöör Scovill kommenteeris: "Ma olen M80 mikrofone paaril tuuril vokaalidel kasutanud. Nende järjepidevus Tom Petty ja Heartbreakers kontsertitel koos nende usaldusväärsuse ja vastupidavusega avaldavad mulle jätkuvalt muljet. M80 on tõesti suurepärane vokaali- ja instrumendimikrofon, mitte midagi vähemat kui ma Telefunkeni sugupuust eeldaks."

Petty ja co-producer Ryan Ulyate on salvestanud koos The Heartbreakersi, Mudcrutchi ja teistega mitmeid albumeid, kus Petty TELEFUNKEN U47 suure membraaniga kondensaatormikrofoni kasutab.

Telefunken Elektroakustik U47 suure membraaniga kondensaatormikrofon

Muusik, laulja, laulukirjutaja, multi-instrumentalist ja produtsent Tom Petty on müünud rohkem kui 80 miljonit albumit üle terve maailma. Aastal 2002 hääletati Tom Petty ja The Heartbreakers Rock and Roll Hall of Fame liikmeks.

Tutvu Telefunken mikrofonide valikuga SIIN.

Loe ka: TELEFUNKEN U47 - tipptase aastast 1946

Tunned huvi Telefunken Elektroakustik toodete vastu? Kirjuta meile!

sales@msonic.ee

+372 5399 1710