msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Uus standard: Lynx Aurora(n) professionaalse helikaardi / konverteri tutvustus

Aurora(n). Uue generatsiooni konverter.

Tuliuus Lynx Aurora(n) on üks parimaid helikonvertereid, mille Lynx eales teinud on. Kanalite arv on muudetav, multi-track salvestusfunktsioon SD-kaardile, aga eelkõige on see kõige paremini kõlav suure kanaliloendiga helikonverter - Aurora(n) on üks kõige täpsem ja läbipaistvam helikaart, mida osta saab.

Põhiomadused

 • 8, 16, 24 ja 32 kanaliga versioonid - kõik 1U formaadis.
 • Sisemine 32-kanaliline microSD salvesti salvestamiseks ja taasesitamiseks.
 • Vahetatavad moodulid, sh on tulemas ka pre-amp, analoog summeerimine ja digitaalne AES3 + ADAT kaart.
 • Kaks audiofiili-kvaliteediga kõrvaklapiväljundit, millel on eraldi helitugevuse regulaator.
 • Lynxi teise põlvkonna SynchroLock 2 ™ tehnoloogiaga 1 sisend ja 3 väljundiga word clock.
 • Tulevikukindel LSloti disain koos vahetatavate USB, Thunderbolt, ProTools® HD ja DANTE kaartidega.
 • Täielik Windowsi ja OSXi ühilduvus.
 • Tugevdatud šassii.
 • 24 bitti - 192 kHz A/D ja D/A konversioon.
 • Disainitud ja valmistatud Lõuna-Californias, USA-s.

Uus Aurora(n) on originaalse - helikonverterite valdkonna teerajaja - Aurora täielik ümberkujundus.

Läbipaistvus loeb

Signaali koloratsioon on lisand ja võib muidu veatu miksi ära rikkuda. Seepärast hakkab koloratsiooniga miks kokku vajuma, samas kui läbipaistval miksil on rohkem ruumi, definitsiooni ja detaile, kui seda on võimalik saada koloratsiooni ja moonutusi lisavate konverterite abiga. Lynxi tunnusmärk on läbipaistev heli, tänu millele kasutatakse Lynxi konvertereid kõige tähtsamates helirakendustes ja maailma parimates helisalvestusstuudiotes. Lynxi konverterid on selle poolest kuulsad, et need suudavad signaale muundada ilma artefakte või koloratsiooni lisamata. Heliinsenerid ja produtsendid, kes vajavad kõige puhtamaid salvestusi ja mikse, valivad Lynxi. Lynxi konvertereid kasutatakse sellistes kohtades nagu Dobly uus audiouuringute megakompleks, Skywalker Sound, NPR ja Smithsoniani instituut. Lynxi konverterid läbivad ka kõige karmimad katsed ja salvestused ning saavad nende nõudlike professionaalide poolt eelistatud konverteriteks. Täpsus on tähtsam kui ei kunagi varem ja signaalil ei tohi olla mitte mingisuguseid koloratsiooni või lagunemise märke.

Diskreetne konverterimassiiv

Mõned tootjad kasutavad konvertereid, mis on mitme kanali kaupa ühes kiibis koos. Kuigi see on üks viis, kuidas palju konverterikanaleid ühte seadmesse mahutada ja samas kulude pealt kokku hoida, on sellel tulemusele väga negatiivne mõju. Lynxi puhul on iga kanali analoogsignaali rada kujundatud eraldi ja varjestatud ahelana. Igal kanalipaaril on oma spetsiaalne konversiooniseade. Sellel lahendusel on palju helialaseid eeliseid, kuna see vähendab oluliselt läbikostet ja moonutusi ning samaaegselt suurendab dünaamilist ulatust ja jõudlust.

Hilo konverteritehnoloogia (Hilo Converter Technology - HCT)

Hilo arendustöödest laenatud disaini ja tehnoloogia abil on Aurora(n) läbipaistvust ja spetsifikatsioone, võrreldes varasemate mudelitega, oluliselt parandatud ning samas on saavutatud rabav Hilo-tüüpi jõudlus.

Tulevikukindel disain:

Häälestatav I/O

 • Lisage kanaleid – Alustage kaheksa, kuueteistkümne või kahekümne nelja kanaliga ja lisage hiljem veel kaheksalisi kanalirühmasid kuni kolmekümne kaheni välja.
 • Lisage mooduleid – Digital (AES3+ADAT), mikrofoni eelvõimendi ja analoog summeerimise moodulid lastakse välja 2018. aastal. Tulevikus tuleb mooduleid veelgi lisaks.
 • Lisage/vahetage ühendusmeetod – Thunderbolt, DANTE, ProTools HD või USB LSlot kaardipesade abil.
 • Lisage funktsionaalsust – Riistvara uuenduste abil. Samuti nagu Hilo ja Aurora puhul, jätkame ka Aurora(n) funktsionaalsuse edasiarendamist ning arendame uusi funktsioonikomplekte.

SynchroLock 2™

Uhiuue SynchroLock 2™ kõrgekvaliteedilise word clock kella tehnoloogia tagab vägeva 300,000:1 jitter vähendusastme, 5 sekundilise lukustusaja ja absoluutse täpsuse. Word clock I/O pakub BNC konnektorite kaudu ühte sisendit ja kolme väljundit.

LSlot ühenduvusvõimalused

Me ei sea piiranguid sellele, kuidas seadmeid ühendada. LSlot moodulite abil saate oma ühendusi muuta vastavalt vajadusele. Täidame Teie soovid praegu ja uute standardite tulekul ka tulevikus. Hetkel on meil USB, Thunderbolt, Pro Tools HD ja Dante.

Tunned huvi Lynx Aurora(n) vastu? Võta meiega ühendust!

Lynx Studio Technology toodete tehniline tugi ja müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710