msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Jürgen Urbanik

Töö ajakirjanikuna maakonnalehes, õpetaja Kokkola Jazz-Rock muusikakoolis, stuudiotöö tegija prominentses Seawolf muusikastuudios koos kurikuulsa Havana Blacki ninamehe Hannu Leideniga, klahvpillide müügispetsialist muusikariistade poes, kinnisvara turundaja, vintage klahvpillide fanaatik ning klaveriõpilane mentorite Mika Myllari ja Andrei Dolgihh käe all.

Säärane omadussõnade ja ametite huntkriimsilmalik virr-varr saab kirjeldada ainult ühte meest: Jürgen Urbanik. Tema lai silmaring ja rikkalik kogemustepagas on justkui valatud detail msonic Baltic pusles aidates edendada meie ettevõtte eesmärki, luua tarbijasõbralikke kampaaniaid, tutvustada ahjusoojaid ja värskeimaid lisandeid meie kaubavalikus ja hoida msonic Baltic au sees.

Meie Marketing & Business Development tiitliga hallile kardinalile ei jää ükski like ega share kahe silma vahele ning kõik, kes janunevad informatsiooni järgi, saavad enda küsimused tema teadmiste varalaekas ammendatud. Tähelepanuta ei jää ka edasimüüjad ja erinevate brändide esindajad, kes soovivad enda ettevõtte tooteid uuele kosmilisele tasandile viia olles esindatud msonic Baltic kaubavalikus, sest vanarahva tarkus juba ütleb, “Tühi kott ei seisa püsti ja msonic Baltic ekspertide heakskiiduta tooted riiulil kohta ei saa” (vanarahva tarkus on täiendatud sobimaks meie ettevõtte põhimõttega).

Võta julgelt ühendust. Mida kiiremini kontakteerud, seda kiiremini leiame sulle sobiva lahenduse!

jyrgen@msonic.ee

+372 5683 5525