msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Genelec pro audio ja AV tooted on saadaval msonic Baltic OÜ käest

Genelec pro audio ja AV tooted on saadaval msonic Baltic OÜ käest.

Alates 2017. aasta 1. jaanuarist on msonic Baltic OÜ ametlik Geneleci toodete esindaja Eestis. Kogu Genelec pro audio ja AV tootevalik on saadav msonic Baltic käest, õigeid tooteid aitavad valida Geneleci eksperdid koostöös meie töötajatega.

msonic Baltic OÜ pro audio ekspert Kaur Kenk läbis 2017. veebruaris Geneleci ametliku tootespetsialistide kursuse, et pakkuda oma klientidele parimat võimalikku ekspertiisi ja rahulolu Geneleci toodetega.

Genelec OY on Soomes asuv kõrge kvaliteediga stuudiomonitoride ja aktiivkõlarisüsteemide tootja. Alates 1978. aastast on Geneleci teadus- ja arendustegevus, tehniline ambitsioon ja klientide nõudmised viinud mitmete innovatiivsete tehnoloogiate ja revolutsiooniliste disainide loomiseni. Geneleci iga toode on rafineeritud ja seab turul kõrged standardid.

Geneleci tooted on mõeldud nõudlikule professionaalile, kodu helisüsteemides ja installatsioonides kasutamiseks. Nad taasesitavad originaalheli nüansse, jätmata midagi välja ega lisamata midagi. Geneleci tooted on vastupidavad ja uhkusega valmistatud Soomes. Paljud Geneleci kõige esimesed tooted on tänapäevani aktiivses kasutuses ja toodetele jätkatakse pühendunult hoolduse ja varuosade pakkumist vähemalt 5 aastat peale tootmise lõpetamist, tihtipeale palju kauem.

Geneleci tooted jagunevad kolme kategooriasse:

  1. Professionaalsed stuudiomonitorid
  2. Kodukõlarid
  3. AV installatsioonikõlarid

Kui vajad rohkem infot või abi kõlarite valimisel, siis küsi julgelt:

sales@msonic.ee