msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Genelec'i kodukõlarid: professionaalne helikvaliteet kodus

Kujutle, et kuulad kodus oma lemmikmuusikat ning heli on nii selge ja täpne, nagu viibiksid kontsertsaalis. Tuginedes 40-aastasele kogemusele professionaalses helimonitooringus, on Genelec’il hea meel esitleda G-seeriat – valikut kodukõlareid, mis ühendavad endas parima helikvaliteedi, unikaalse minimalistliku skandinaavia disaini ning kasutusmugavuse.

Oled muusikaarmastaja või filmifänn, kes soovib oma kodust helikogemust parandada? Hindad silmapaistvat tehnilist teostust kombineerituna minimalistliku funktsionaalse disaini ja kõrgekvaliteediliste materjalidega? Genelec’i G-seeria pakub laia valikut aktiivkõlareid, mis mõeldud eelkõige koduses keskkonnas kasutamiseks.

Võimas Genelec G Five teeb sekunditega sinu kodust kontsertsaali ning pisike Genelec G One tõestab, et suurepärane helikvaliteet ei sõltu suurusest!

Kõrvupaitav helikogemus – suurepärane esitus

Kõigil G-seeria kodukõlaritel on ruumikontroll, mis võimaldab Sul kergesti optimeerida heli erinevates keskkondades. Genelec’i aktiivkõlarite suurepärane esitus teeb kuulamiskogemuse äärmiselt nauditavaks ning tänu kõrgele kvaliteedile on need Sinu kaaslasteks aastakümneid.

Funktsionaalne disain

Koostöös auhinnatud Soome tööstusdisainer Harri Koskineniga on valminud unikaalse, ent peene minimalistliku disainiga kõlarid, mis sobituvad suurepäraselt erinevate interjöridega. G-seeria aktiivkõlarid on valmistatud ümbertöödeldud alumiiniumist, mis tagab veatu, selge ja täpse helikogemuse.

Lihtne paigaldus ja suurepärane ühilduvus teiste seadmetega

Kõigi Genelec’i kodukõlarite paigaldamine on ääretult lihtne tänu laiale valikule tarvikutele, mis võimaldavad kõlareid paigutada mitut eri moodi. Võimendid on ehitatud valjuhääldi sisse, mistõttu pole lisavõimendeid vaja. Genelec’i aktiivkõlareid saab ühendada oma televiisori, arvuti või mobiiltelefoniga või oma lemmik eelvõimendiga. See on lihtne!

Süsteemid kodukinodesse

G-seeria pakub tipptasemel stereo kuulamiskogemust ja on seetõttu ideaalne valik kodukinodesse. Genelec’i tootevalik on lai ja sobivaid tooteid on võimalik leida ka mujale.

Genelec "The Ones"

4. mail 2017 esitles Genelec enda uut "The Ones" koaksiaaldisaniga kõlarite perekonda, mis paari aasta jooksul on pälvinud hulganisti auhindu tehnilise saavutuse eest. Kuigi "The Ones" tooteseeria on disainitud professionaalide rangeid nõudmisi silmas pidades, on nad ideaalne valik kodukõlariteks ja heligurmaanide poolt kõrgelt hinnatud. Paar Genelec "The Ones" 8351 kõlareid on kasutusel ka Arvo Pärdi Keskuses.

Tutvu Genelec'i kodukõlarite tootevalikuga meie veebipoes!

 

Kui vajad rohkem infot või abi kõlarite valimisel, siis küsi julgelt:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710