msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Chandler Limited TG mikrofon

Chandleri TG mikrofoni ainulaadne sisseehitatud EMI magnetlindi ekvalaiser kombineeritud unikaalse kahetoonilise süsteemi, eraldiseisva toiteploki ning teiste omadustega teeb sellest väga mitmekülgse mikrofoni, mis pakub konkurentsi olukordades, kus tavapäraselt FET47, C414, U87 või U47 eelistatud oleksid.

Magnetlindi ekvalaiser on üle võetud EMI TG mastering-konsoolide NAB/IEC lint ekvalaiseritest ning lisatud TG mikrofonile efektina. Varasemalt teise standardi magnetlintidelt mängimise kompenseerimiseks kasutatud ekvalaiser annab nüüd helirežissöörile võimaluse heli välist protsessingut kasutamata siluda.

Mikrofoni tooni kujundamise võimalusi rikastab magnetlindi ekvalaiseri kasutamine koos muudetava 90/50 Hz low-cut filtriga (vasakpoolne lüliti). Parempoolne unikaalse kahetoonilise süsteemi (“Dual Tone System) lüliti muudab mikrofoni sisendit ja laiendab sagedusvahemikku. “A” on TG mikrofoni nö. kuldne kesktee (mid-forward, keskmisi on rohkem kui madalaid ning kõrgeid) ja “B” talub ekstreemselt kõrget helirõhku ning toimib suurepäraselt olukordades, kus muidu FET47 kasutust leiaks.

Eraldiseisva toiteploki kasutamine on oluliseks osaks TG mikrofonile omase tooni saavutamiseks. Lisaks kõigele muule on võimalik valida cardioid ja omni seadistuse vahel ning ei puudu ka -10 dB pad funktsioon.

Komplekti kuuluvad TG mikrofon, eraldiseisev toiteplokk, shockmount, 25’ Mogami 4-pin mikrofonikaabel ning puidust mikrofoni karp.

Soovid uut TG mikrofoni osta või testida? Kirjuta meile! ;)

Chandler Limited toodete müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710

Lisainfo ja referentsid Chandler Limited kodulehel.