msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Audeze Maxwell – kõrgelt hinnatud mänguriklappide lühitutvustus

2008. aastal asutatud Audeze on üks vähestest tootjatest, kes on spetsialiseerunud eranditult planaar-magnetkõrvaklappidele.

Alustades tagasihoidlikult vaid kahe inimesega – Alexander Rosson ja Sankar Thiagasamudram, tõusis Audeze kiiresti turul oluliseks tegijaks. Esmalt kogus Audeze kuulsust ja tunnustust LCD-seeriaga – LCD-2 ja LCD-X, mis on tänu oma planaar-magnet elemendile ja luksuslikule disainile tänaseni aktuaalsed.

Peale LCD-seeriat sündis mänguriseeria - Mobius ja Penrose. Kaks fantastilist juhtmevaba kõrvaklappi, mis sisaldasid kõiki Audeze uusimaid tehnoloogiaid, aga oli võrreldes LCD-seeriaga oluliselt soodsam. 

Audeze võidukäik ei jäänud märkamata ka Sony Electronic Entertainmentile - ettevõte, mis on tuntud PlayStation-i poolest otsustas 2023. aastal Audeze täielikult omandada. Vahetult enne müüki nägi ilmavalgust Mobiuse ja Penrose järglane - Maxwell. Maxwelli näol on tegemist juhtmevaba mänguriklapiga, mis on mõeldud tõsiste mängurite jaoks, kes hindavad ka heli kvaliteeti.

Audeze Maxwell

Audeze Maxwell on tõeline mängurite kõrvaklappide lipulaev, mis sisaldab palju funktsioone, mis on ainult sellele mudelile omased: Bluetooth 5.3 LE, A.I mürasummutus, Dolby Atmos (Xbox ja PC) ja mis kõige tähtsam - 90mm planaardraiverid ja täiustatud 90-tunnine aku.

Maxwell on oluliselt raskem kui tema eelkäija, mille mõõdetud kaal on 490g – peaaegu 200g rohkem kui Penrose! Kõrvapadjad on eemaldatavad, mis annab teile võimaluse need asendada, kui need ära kuluma peaksid. 

Mis on karbis?

Audeze Maxwelliga saad kaasa kõik, mida kõrvaklappide kasutamiseks vaja võib minna.

  • Audeze Maxwell
  • Mikrofon
  • 3,5mm TRRS kaabel
  • USB-A - C adapter
  • USB-C ja USB-C vaheline kaabel
  • USB-C juhtmeta dongle
  • Dokumentatsioon

Karbist leiad kõik mida Maxwelli ühendamiseks vaja ja seda mis tahes allikaga - arvuti, DAP ja mis kõige tähtsam, mängukonsoolidega. 

Audeze Maxwell kõrvaklappidega saad helipilti kohandada vastavalt olukorrale

Audeze HQ tarkvara (Windows, MacOS, Android, iOS) abil on võimalik luua just oma lemmikmängudele kohandatud EQ profiilid ja need Maxwell klappidesse laadida. HQ tarkvaras saab eraldi profiilid luua ka näiteks muusika kuulamiseks või filmide vaatamiseks. Seejuures on klappidesse korraga võimalik laadida kuni neli erinevat profiili.

Neile, kes ise madalaid, keskmisi ja kõrgeid sagedusi oma soovi järgi mudida ei taha, on Audeze oma kodulehele kogunud GadgetryTech poolt loodud EQ profiilid – Maxwell EQ Presets.

 Tunned Audeze kõrvaklappide vastu huvi? Võta meiega julgelt ühendust – hea valik Audeze kõrvaklappe on meie Tallinna esinduses Kultuurikatlas kohapeal olemas!

Audeze toodete müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee
+372 5399 1710