msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Avid Pro Tools | MTRX

Pro Tools | MTRX on Digital Audio Denmark-i (DAD) poolt Avidi jaoks välja arendatud mitme-formaadiline helikaart. Seadet saab kasutada nii eraldiseisva Pro Tools | Ultimate helikaardina kui ka integreeritud monitoorimis-komponendina Avidi kontrolleritel (S6, S3, EuCon kontrollerid) ning Pro Toolsis.

MTRX-il on kaheksa lisakaardi pesa erinevate heli-formaatide tarbeks, mis võimaldab luua ka kõige nõudlikema stuudio vajadustele vastava süsteemi.

Kaardi funktsioonid: modulaarsed lisad, EuCon juhitud monitooring, massiivne integreeritud heli ruuter, erakordselt kõrge kvaliteediga analoog sisend- ja väljund- ning mikrofoni-lisakaardid. Põhiseadmel 64 sisend- ja väljundkanalit. 16 AES/EBU ja 64 MADI kanalit. Wordclock I/O. DADman tarkvara, EuCon valmidusega matrix (võimaldab saata iga sisendkanali ühte või mitmesse mistahes väljundisse) ja Pro | Mon 2, EuCon valmidusega monitoorimis kontroller S6-le. 

Pro Tools | MTRX lisakaardid:

AD - 8 kanaliga A/D line konverter, saadaval ka 2- ja 8 kanaliga mic/line A/D konverter. Kanali parameetreid saab muuta nii S6 kui DADman tarkvara läbi.

DA - 8 kanaliga D/A konverter.

Dual SDI/HD/3G Card - 2x16 kanalit SDI/HD/3G (embed/de-embed) signaali sisse-ehitatud sample rate konversiooniga.

DigiLink I/O - 2 x 32 DigiLink I/O läbi 2 DigiLink mini pordi.

DANTE IP audio - kuni 128 kanalit digitaalset Dante kanalit. (128 kanalit 44.1kHz ning 32 kanalit 192kHz puhul).

Dual MADI I/O - 128 kanalit MADI signaali läbi kahe optilise SFP pordi.

AES3 I/O - 8 liini (16 kanalit) AES3 signaali sisse-ehitatud sample rate konversiooniga.

SPQ - kõlari protsessing kaart kuni 128 EQ kanalit ning 1024 filtrit ühe kaardi kohta.

Lisaks on võimalik seadme sisse lisada 64 kanaliga IP Audio Dante moodul kaart, mis võimaldab 64 kanalit Dante signaali saata läbi seadme küljes olevate võrgu portide ning MADI moodul, mis võimaldab seadme põhipesadele lisada üks või kaks 64 kanaliga I/O optilist või koaksiaal MADI ühendust.

Avid toodete müügiinfo Eestis ja Lätis:

sales@msonic.ee