msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

APOLLO TWIN JA SOLO PLUGINATE KAMPAANIA

Viis esmaklassilist UAD-pluginat iga Apollo Twin või Solo helikaardi ostuga TASUTA kaasa!

Kiirusta, kampaania kestab 30. juunini 2022!

Universal Audio Apollo dekstop-helikaartide kampaania raames saavad kliendid, kes ostavad Apollo Twin või Apollo Solo Heritage Edition helikaardi esmaklassilise UAD pluginate paketi väärtusega 1145€ kauba peale – täiesti tasuta!

See on sama pluginate komplekt, mis on kaasas Apollo rack-tüüpi Heritage Edition helikaartidega ja mis sisaldab täismahus Fairchild®, Teletronix®, Helios®, UA ja teiste pluginate kollektsioone.

1. Osta ja registreeri:

Apollo Twin X QUAD HE,
Apollo Twin X DUO HE,
Apollo Twin MkII DUO HE,
Apollo Twin USB HE,
Apollo Solo HE,
või Apollo Solo USB HE helikaart

2. Saad kauba peale:

  • Helios Type 69 Preamp & EQ
  • V76 Preamplifier
  • Fairchild Tube Limiter
  • Teletronix LA-3A Classic Leveler
  • Oxide Tape Recorder

– 1145€ väärtuses UAD pluginaid, täiesti tasuta!Üksikasjad ja piirangud:

Pakkumine kehtib klientidele, kes ostavad uue Heritage Edition Apollo Twin X QUAD, Twin X DUO, Twin MkII DUO, Twin USB, Apollo Solo või Apollo Solo USB volitatud Universal Audio edasimüüjalt (Eestis msonic Baltic, Progear, Studio Sound ja Retrosonic Pro Audio) ajavahemikus 1. maist 30. juunini 2022.

Tasuta pluginate saamiseks peavad kliendid enda uue Apollo Heritage Edition desktop helikaardi registreerima enne 15. juulit 2022. Esimese põlvkonna Apollo Twin Thunderbolt mudelid kampaaniasse ei kuulu. Kampaaniatingimuste täitmine toimub Universal Audio heakskiidul.

Kuponge ega lunastuskoode pole vaja – kliente teavitatakse nende tasuta pluginatest kui nad enda uue Apollo helikaardi  registreerivad. Kui kliend UA kontol on üks või mitu kampaaniasse kuuluvat pluginat juba olemas, antakse võimalus valida endale sobivad asenduspluginad alternatiivsete pluginate nimekirjast.


Tunned huvi UA toodete vastu? Võta meiega ühendust ;)

sales@msonic.ee

+372 5399 1710