msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga kontserdile ja stuudiosse
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Apollo 8 QUAD ja Apollo Firewire ostuga TASUTA Satellite QUAD DSP kiirendi

Osta Apollo 8 QUAD või Apollo FireWire helikaart ja saad TASUTA Satellite QUAD DSP kiirendi kauba peale!

Kiirusta, pakkumine lõpeb 31. detsembril 2018.

Osta ja registreeri uus Universal Audio Apollo 8 QUAD või Apollo FireWire rack helikaart ajavahemikus 1. oktoober kuni 31. detsember 2018 ning saad UAD pluginate kasutamiseks veelgi rohkem võimsust — Universal Audio saadab sulle TASUTA UAD-2 Satellite QUAD DSP kiirendi kauba peale. Nii saad UAD pluginatega veelgi rohkem trackida, miksida ja masterdada.

Müügiinfo: sales@msonic.ee või +372 5399 1710

Detailid ja piirangud:

Pakkumine kehtib ainult klientidele, kes ostavad ja registreerivad uue Apollo 8 QUAD või Apollo FireWire helikaardi autoriseeritud UA diilerilt ajavahemikus 1. oktoober kuni 31. detsember 2018.

Eestis on Universal Audio autoriseeritud diilerid Progear ja msonic Baltic.

Pakkumine sisaldab ühte UAD-2 Satellite QUAD (Thunderbolt või FireWire) DSP kiirendit ühe Apollo 8 QUAD Thunderbolt või Apollo FireWire ostu kohta. Apollo 8 QUAD Thunderbolt helikaartide ostjad saavad UAD-2 Satellite Thunderbolt DSP kiirendi; Apollo FireWire ostjad saavad UAD-2 Satellite FireWire DSP kiirendi. UAD-2 Satellite USB and PCIe kaardid ei kuulu sellesse kampaaniasse. Samuti ei kuulu sellesse kampaaniasse uued Apollo x6, x8, x8p ja x16 helikaardid ning eelmise generatsiooni Apollo 8 DUO, 8p ja 16 rack helikaardid.

Euroopa Liidu liikmesriikide kliendid, kes ostavad ja registreerivad Apollo 8 QUAD Thunderbolt või Apollo FireWire helikaardi kuni 15. septmebrini 2019 omavad õigust tasuta UAD-2 Satellite QUAD (vastavalt Thunderbolt või Firewire) DSP kiirendile. Kliendid saavad enda UAD-2 Sattelite kiirendid otse Universal Audiolt, tarneaadress palutakse täpsustada Apollo helikaardi registreerimisprotsessi käigus. Universal Audio palub tareajaks lubada 6-8 nädalaga. Universal Audio tarnib UAD-2 Satellite kiirendid ainult aadressitele, mis asuvad samades piirkondades, kus ost tehti. Tarne pole võimalik postkontori kirjakastidesse ega APO/FPO aadressitele.

Lisainfo: uaudio.com/classic-apollo-promo