msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Genelec Harmony Tracks – loo ja võida!

www.audiomediainternational.com

Näita oma muusikalist käekirja ja osale Genelec 8330 SAM monitoripaari loosimises ja seda kõike heategevuse, globaalse ühtsuse ja Geneleci sünnipäeval nimel!

Genelec pani oma 45. sünnipäeva puhul seljad kokku ülemaailmse heategevusorganisatsiooniga Music Fund, et toetada arengumaade ja konfliktipiirkondade kogukondi kvaliteetsete instrumentidega.

Mida osalemiseks tegema peab?

1) Vaata videot:


2) Loo 30 sekundi kuni 3 minutiline teos, mille aluseks on G-noot. Mida iganes sa ka ei loo, oluline on olla sina ise! Erinevate stiilide, kultuuride ja instrumentide esiletoomine ongi üks põhilisi Harmony Tracks'i eesmärke. 


3) Lae alla Harmony Pack, mis sisaldab osalemiseks vajalikku küsitlust ja Harmony Tracks animatsiooni faile. Kasutage oma loomingut video helindamiseks, mis algab allalaaditud animatsiooniga ja lõppeb teie ning teie (kodu)stuudio foto- või videomaterjaliga.


4) Lae loodud Harmony Tracks video oma YouTube kanalile ülesse, lisades kirjeldusse küsitluse vastused koos #GenelecHarmonyTracks ja #Genelec45 täägidega. Enne saatmist vaadake üle reeglid.


Loosirattas on Genelec RAW 8330A kõlaripaar!

2023. aasta lõpus tõmbab Genelec loosi, mille käigus valitakse välja üks õnnelik, kes võidab Harmony Tracks peaauhinna – Genelec RAW 8330A koos GLM-komplektiga, mis on pakitud vastupidavasse Peli transportkasti.

Lisaks loositakse välja veel kaks võitjat, kes saavad erilised lisaauhinnad!


Aitame koos Music Fund'i

Genelec annetab iga edukalt esitatud Harmony Track'i eest 10€ Music Fund'ile, et toetada arengumaade ja konfliktipiirkondade kogukondi kvaliteetsete instrumentidega.

Saate aidata ka fondile instrumentide, muusikateemaliste raamatute ja stuudiovarustuse annetamisega, esemed saate tuua kogumispunktidesse, mis asuvad üle kogu Euroopa. Seega palun kaaluge võimalust annetada sobilikke ja töökorras esemeid!

Kui loosiõnn ei naerata või soovid kohe oma monitorkõlarid Genelec vastu vahetada, siis vaata ka meie Genelec kõlarite vahetuskampaaniat või e-poe Genelec osakonda.

Osalemisvormi ja lisainfo leiad Genelec'i lehelt!

Head loomist!


Genelec kõlarite lisainfo ja müük Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710