msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

SUUR ROHKEM KUI ÜHES DIMENSIOONIS: d&b SL-seeria

See uus süsteem sündis unistusest luua väga suure ulatusega line-array kõlar. Ületamatu suutlikkuse, täpsuse ja kaasaegsete omadustega SL-seeria on pakitud üleni d&b-sse nii, et kasutamine oleks lihtne ja intuitiivne.

SL-seeria eesmärgid:

  • Pakkuda laitmatude omadustega erakordset helipilti nii tuuri- kui püsiinstallatsioonide puhul
  • Luua kõlarite süsteem, millel on parim dispersiooni kontroll kogu audiospektri üle
  • Rikastada heli kvaliteeti, järjepidevust ja efektiivsust ühest esinemisest üha uute esinemisteni

SL-seeria on kõige suurem ja võimsam d&b helisüsteem, mis eales on ehitatud. See on loodud vastamaks suurimate väljakute, staadionide ja festivalide vajadustele. Valminuna nelja aasta jooksul, pakub see suurevormiline line-array kõlar enneolematut kardioidset dispersiooni kontrolli madalate sagedusteni välja.

Seda seeriat tutvustatakse lähemalt 2018. aasta esimeses kvartalis nii veebis, ajakirjanduses kui ka messidel ja sündmustel. Arendustöö on lõpetanud peaaegu aasta kestnud ulatuslik tõestamisetapp ning nüüd on jõutud kontrollvaatluse etappi. Selles etapis saadetakse süsteemid mitmele ettevõttele kogu maailmas, et võimaldada esimestel kasutajatel süsteemi kasutuselevõtmist kiirendada.

Abiks kontrollvaatluse etapile, mis toimub kuni seadmete tutvustamiseni 2018. aastal, on SL-seeria kõlarid – GSL8 kõlar, GSL12 kõlar, SL-SUB ja SL-GSUB – lisatud nüüd ArrayCalc tarkvara uusimatesse versioonidesse, R1 kaugjuhtimistarkvarasse, NoizCalc tarkvarasse ja D80 võimendi firmwaresse.

https://www.sl-series.com/

d&b audiotechnik helisüsteemide tehniline nõu ja müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710