msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Kaks lähenemist, üks ambitsioon

Alates sellest, kui d&b kolmkümmend aastat tagasi garaažis asutati, on ajaproovile vastu pidanud kaks põhimõtet: pühendumus integreeritud helisüsteemile ja usk kuulajatele pühendatud demokraatiasse. Teisisõnu uskumus, et kõik peaksid kogema sama helikvaliteeti, olenemata nende asukohast publikus. d&b vaim ammutab jõudu kinnisideest tagada kõigile erakordne helikvaliteet.

Nende põhimõtete säilitamiseks on nurga taga kaks uut väljalaset: SL-Series ja d&b Soundscape.

Suureformaadilise line array süsteemina on d&b SL-Series ette nähtud märkimisväärselt suurte väljakutel, staadionitel ja festivalidel toimuvate ürituste jaoks. See pakub enneolematut lairiba suunakarakeri kontrolli, kogu audio ribalaiusel olevat kardioidset dispersiooni mustrit.

d&b Soundscape tagab täieliku kontrolli publiku helistiimulite üle; kuulamiskogemus ei sõltu enam ainult füüsikast, vaid fantaasia piiramatust jõust. Metoodika määrab täpselt heliallikate asukohad ja taasloob akustilised keskkonnad üksikasjalikkusega, mis tagab ehtsa ja ümbritseva kogemuse. Lühidalt on nende väljalasete eesmärgiks pakkuda kuulajatele võimendatud reaalsust. Rohkem kunsti. Vähem lärmi.

Rohkem üksikasju d&b Soundscape’i kohta leiab alates 5. veebruarist.

d&b audiotechnik helisüsteemide tehniline nõu ja müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710