msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

d&b tarkvara ja püsivara uuendused: ArrayCalc V9.4, ArrayCalc Viewer 1.2.0, R1 V2.20, uus NoizCalc, 3xD80 Touring raamide CEE / NEMA versioonid

4. oktoobril 2017 saabusid uued versioonid ArrayCalc, NoizCalc, ArrayCalc Viewer ja R1 rakendustele ning uus võimendi firmware.

ArrayCalc simulatsiooni tarkvara

ArrayCalc V9.4 sisaldab SL-seeria line-array ja ArraySight inklinomeetri tuge. Üks olulisemaid täiendustest on SL-seeria kompressioon riputamise simulatsioon.

ArraySight moodulile pääseb ligi OCA võrgu kaudu. Seda saab seadistada ArrayCalc võimendi konfiguratsiooni vaates ja määrata talle sarnaselt võimenditele oma idendifikatsiooni ID.

ArrayCalc Viewer rakendus

ArrayCalc Viewer rakenduse versioon 1.2.0 sisaldab tuge ArrayCalc projektide jaoks, mille hulka kuuluvad SL-seeria kõlarid. Rakenduses näidatakse ka ArraySight inklinomeetrite OCA/AES70 kaugjuhtimispuldi ID-sid, kui need on vastavas ArrayCalc projektis seadistatud.

R1 kaugjuhtimis tarkvara

V2.20 versioon sisaldab SL-seeria ja ArraySight inklinomeetri tuge. ArrayCalc .dbac2 projektid, mis on seadistatud ArraySight seadmetele, hõlmavad juhtimisnuppe kaugjuhtimistarkvara üld vaateaknas. Eelnevalt selleks konfigureerimata projektide jaoks on ettevalmistatud mallid aga samuti vabalt kasutatavad. R1 kaugjuhtimis tarkvara kasutab ArraySight saatja nurga, niiskuse ja temperatuuri väärtuste tarkvarasse lugemiseks ning laseri juhtimiseks OCA protokolli.

Võimendi firmware

d&b nelja kanaliga võimenditele mõeldud V2.10 firmware sisaldab sätteid SL-seeriale (kehtib ainult D80 mudelile) ning võimendite sättete varundamise võimekust arvutisse. Ehk siis nüüdsest saab võimendite hoolduse jaoks seadistusi veebiliidese kaudu alla laadida (10D/30D/D20/D80).

NoizCalc

Uusim NoizCalc versioon hõlmab tuge SL-seeria kõlareid sisaldavatele ArrayCalc projektidele. Lisaks sellele on mugavama töö tagamiseks mitmetest lavadest koosnevate projektide jaoks lisatud vaigistusnupp. Nii saab lülitada üksikuid lavasid sisse ja välja ilma vajaduseta neid kustutada ja uuesti siseneda.

3 x D80 Touring räkid

LKA25 konnektoritega 3xD80 Touring raamide CEE / NEMA versioonid on mõlemad hetkel lõplikus arendus- ja sertifitseerimisfaasis.

Esikülg (CEE)
Tagakülg (CEE)
Esikülg (NEMA)
Tagakülg (NEMA)

d&b audiotechnik helisüsteemide tehniline nõu ja müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee

+372 5399 1710