msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Must Reede – 3 TASUTA pluginat!

Selle aasta Musta Reede pakkumised on kohal! Teadlik (helitehnika) tarbija sätib oma ostud just sellele ajale, sest suurte soodustuste tõttu on antud perioodil lootus oma järgmine "mänguasi" eriti soodsalt või miks-mitte täiesti tasuta kätte saada!

Soodustusi leiab nii riistvarale, kui ka tarkvarale, aga leidub ka nimekaid tarkvara tootjaid, kes annavad oma pluginad ära täiesti TASUTA!

Kes otsib, see leiab! Tegime sulle leidmise poole lihtsamaks ja kaevasime internetiavarustes välja 3 tasuta pluginat, mida saab koheselt tasuta kasutama hakata!


Bassline (AIR Music Tech)

AIR Bassline emuleerib klassikaliste monosüntide heli ja võimaldab teil sukelduda 70ndate ja 80ndate aastate ihaldatud analoog helide maailma.

Lae Bassline tasuta alla SIIT! (tavahind 49€)


Little Plate (Soundtoys)

Unustamatu plaatkaja heli - soe ja avar - on nüüd teie käeulatuses ja seda täiesti tasuta! Inspireerituna originaalsest EMT 140 plaatkajast, võttis Soundtoys selle stuudioklassiku suurepärase heli ja iseloomu ning surus selle lihtsasse ja muusikaliselt inspireerivasse plugina formaati.

Lae Little Plate tasuta alla SIIT! (tavahind 99€)


Ozone 11 Mastering EQ (Native Instruments / Izotope)

Native Instruments annab koos uue kuue saanud Komplete Start pluginate paketiga sinu käsutusse iZotope Ozone 11 Mastering EQ plugina ja seda täiesti tasuta! 

Ozone 11 EQ on Ozone masteringu tunnustatud heliprotsessorite komplektist võetud ekvalaiseri eraldiseisev moodul plugin.

Lisaks Ozone 11 EQ'le on võimalik tasuta alla laadida ka järgnevad virtuaalsed instrumentid ja pluginad: Hypa, Analog Dreams, Irish Harp, Replika jpt.

Lae Komplete Start tasuta pluginad alla SIIT!


Tutvu ka meie Musta Reede tarkvara sooduspakkumistega!

Polyverse

Reason Studios

 Melodyne


msonic – tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile

sales@msonic.ee

+372 5399 1710