msonic Baltic Tehnika koos hea nõuga stuudiosse, koju ja kontserdile
Photo credit: LICHTBILDER - Reinhard Goldmann
Courtesy of Clay Paky-Lightpower

Maxwell Limited Aydan & Ultraviolet Edition kõrvaklapi kampaania

Juulikuus sooduskoodiga "MSONIC10" Audeze Maxwell limiteeritud Aydan (PS5) ja Ultraviolet (Xbox) versioonid soodushinnaga! Kampaania kehtib 31.07 või kuni kaupa jätkub! 

Audeze Maxwell Aydan (PS5)

Audeze pani seljad kokku sisuloojaga Aydaniga, et turule tuua limiteeritud kogus populaarsete Maxwell mänguriklapi Aydan versioone. Klapid on Aydani poolt lahingus testitud ning see on saadaval ainult PlayStation versioonina.

Aydan Edition Maxwelli klappide kõrvapatjadele on trükitud kuldne ja valge Aydani logo. Klappide disainil on Aydani jaoks sügav tähendus, kes on tuntud kui üks maailma parimaid Call of Duty: Warzone mängijaid. Kuldne ja valge värv ning halo on inspireeritud ajast, mil Aydan mängis World of Warcraftis paladiini klassi.

 

Audeze Maxwell Ultraviolet (Xbox)

Audeze Maxwell Ultraviolet Edition on kõrgläikega galvaniseeritud viimistlusega, mis on Microsofti Xbox suvekollektsiooni 2023 jaoks välja antud limiteeritud väljaanne. Tänu Maxwell Ultraviolet Editioni auhinnatud helikvaliteedile, kiirele juhtmevabale ühendusele ja 80-tunnisele aku kestvusele alistate konkurente stiilselt.

 


Kasuta sooduskoodi "MSONIC10" ning saad -10% allahindlust!

Loe Audeze Maxwell lühitutvustust siit!Audeze toodete müügiinfo Eestis:

sales@msonic.ee
+372 5399 1710